+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka

Opis Ableton Live 9 Intro

Ableton Live 9 INTRO to narzędzie do produkcji muzycznej, kompozycji, nagrywania, produkcji, remixowania i występów na żywo.

Nowa odsłona Ableton Live 9 to szerego nowych rozwiązań zaimplementowanych do najpopularnieszego oprogramowania do produkcji muzyki na rynku. Pierwsze co rzuca się w oczy to minimalnie zmieniony interface użytkownika z nowymi wskażnikami dla tłumikow które są sprawiają wrażenie większej dokładność regulacji poziomów. Programiści Ableton postarali się w wersji 9 o kilka przełomowych rozwiązań a kluczowymi funkcjami tej aplikacji są:

1. Nagrywanie automatyki do klipów Live 9. Edycja automatyki z krzywymi.

Automatyka w widoku Session View pozwala na jej rejestarację podczas nagrywania dla komórki lub dodawanie parametow do zaimportowanych pętli. Dodatkowo do dyspozycji otrzymujemy krzywe automatyki dla uzyskania bardziej łagodnych zmian parametrow które to oczywiście można swobotnie edytować myszą. Kopiowanie klipów lub scen utrzymuje zapisane dane automatyki, ktore to oczywiście można dowolnie przenosić do okna Arrangement.

2. Nowy przeszukiwarka biblioteki dzwięków Live 9. 

Dzięki nowej przeglądarce w Live 9 bez problemu odnajdziemy potrzebne dźwięki co daje więcej czasu na działania twórcze, więcej czasu na tworzeniu muzyki. Nowa przeglądarka Live zbiera wszystkie instrumenty i efekty, sample,  i wtyczki VST / Audio Units w jednym, łatwym w obsłudze widoku z latwym sortowaniem według różnych kategorii.

3. Nowe Biblioteki dzwięków Live 9.

Biblioteka Ableton Live 9 obejmuje to prawdziwa kopalnia dzwięków z nowym Instrument Rack'iem i zawiera ponad 3000 przygotowanych dźwięków, włącznie z syntezatorami vintage, zestawami perkusyjnymi, instrumentami akustycznmi i pętlami - wszystko wygenerowane przez wbudowany w Live 9 syntezatory i efekty, dzięki czemu mogą one być dowolnie modyfikowane i spersonalizowane. 

4. Nowe brzmienie Compesora i efektów Live 9.

Nowy Live 9 modelowany analogowo Glu Kompresor i przeprojektowane Efekty pomagają uzyskać lepszy dźwięk w jeszcze krótszym czasie. Nowa kompresor w Live 9 opracowany we współpracy z firmą Cytomic, jest wzorowany na klasycznym bus kompresora z klasycznej konsolety z lat 80, zarówno jeżeli chodzi jego doskonały dźwiękiem, a także zapewnienia świetne "muzyczne wyniki" przy minialnym zestawie kontrolek. Dodatkowo większość esektów: kompresor, bramka, EQ Eight - zostały ulepszone z nowymi interfacami, ale przede wszystkim nowym brzmieniem.

5. Konwersja audio do midi.

To nowe narzędzi edaje przeogromne możliwości i niespotykaną elastyczność dla muzycznych pomysłów. Wystarczy użyć istniejących próbek i budować na nich podstawie swoje własnei nowe rozwiązania. Bez problemu przekonwertować swoje ulubiony break lub amen bębna z pomocą funkcji Drums-to-MIDI a następnie wykorzystaj przebieg midi z użyciem własnych dźwięków. Remiksowanie za pomocą Harmony-to-MIDI, nic prostrzego aby nuty i akordy z oryginalnych utworow trafiły do twojego projektu. No i oczywiście rozwiązanie ktore przychodzi na myśl jako pierwsze dla takiego rozwiązania - wyśpiewaj swoją muzykę do mikrofonu. Nie ważne czy będzie to vocal czy beatbox. nagrany przebieg zamieniony na komunikaty midi pozwoli uzyskiwać dowolne przebiegi dla sampli i syntezatorów zawartych w Live 9.

OPINIE ( 0 ) Ableton Live 9 Intro

Średnia ocena dla produktu ( )

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ