+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka
AKAI EIE front
AKAI EIE tył

AKAI EIE [EIE I/O]

185.71 € 780.00
KUP TERAZ BEZ REJSTRACJI
NEGOCJUJ CENĘ

Opis AKAI EIE [EIE I/O]

Akai EIE - Audio / MIDI Interface z Hubem USB.

Akai EIE I / O to stołowy interfejs audio USB z przeznaczeniem do domowego studia lub też mobilnego muzyka. Interface posiada cztery wejścia oraz w cztery wyjścia co pozwala na nieograniczone nagrywanie z rodzielczością 24Bity praktycznie na każdym oprogramowaniu DAW zarówno na systemach  Mac i jak i PC. Akai  EIE I / O posiada takrze trzy dodatkowe wygodne wejścia USB (oprócz głównego portu USB), które to umożliwiają podłączenie kontrolerów, dysków twardych lub innych urządzeń peryferyjnych, kiedy ilość rodzimych portów  komputera jest zazwyczaj ograniczona.

Kompaktowy interfejs EIE zawiera wysokiej jakości komponenty, w tym niklowane gniazda wejściowe, analogowe stylowe mierniki VU a wszystko to opakowane w solidną aluminiową obudowę co sprawia że karta ta jest bardzo zaawansowanym, profesjonalnym, przenośnym rozwiązaniem. Każdy z kanałów EIE I / O posiada złącza XLR-¼ "combo jack z  dedykowanm "gain"  oraz przełącznikiem Mic / Line - Guitar. Akai EIE I / O posiada cztery dyskretne przedwzmacniacze  z zasilaniem 48V do użytku z dowolnym mikrofonem pojemnościowym. Indywidualne Niklowane złącza znajdują się na tylnej płycie EIE I / O umorzliwiają przetwarzanie sygnałów audio z zwnęrznych urządzeńzewnątrz. Dzięki 4 zbalansowanym wyjściom ¼ " możliwe jest śledzenie swoich sesji na kilku zestawach monitorów studyjnych. Obie pary wyjść mogą być monitorowane wizualnie dzieki zastosowaniu wysokiej jakości, analogowych mierników VU zapewnia. 

Do zdalnego monitorowania AKAI EIE I / O posiada 1 / 4 "TRS wyjście słuchawkowe. Wysokiej jakości przetworniki analogowo-cyfrowe i cyfrowo-analogowe zapewniają, że każdy szczegół sesji lub wykonania zostanie złapany i wiernie odtwarzane. EIE I / O wysyła i otrzymuje cztery kanały audio przy użyciu jednego przewodu USB. Trzy dodatkowe porty USB pozwalają EIE I / O funkcjonować jako hub i podłączać i inne kontrolery MIDI dyski twarde do komputera. 

OPINIE ( 0 ) AKAI EIE EIE I/O

Średnia ocena dla produktu ( )

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ