+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka
AKAI MPK MINI MK2 WHITE 3
AKAI MPK MINI MK2 WHITE gora
AKAI MPK MINI MK2 WHITE perspektywa

AKAI MPK MINI MK2 WHITE

102.14 € 429.00
KUP TERAZ BEZ REJSTRACJI
NEGOCJUJ CENĘ

Opis AKAI MPK MINI MK2 WHITE

AKAI MPK MINI MK2 WHITE to kompaktowa klawiatura sterująca wraz z padami do laptopów oraz domowego studia w biało-czarnej wersji kolorystycznej.

Akai MPK mini MK2 White jest ultra kompaktową klawiaturą sterującą z imponującą ilością przycisków, padów i pokręteł, by zapewnić jak największą wszechstronność urządzenia i aby wszystko znajdowało się „pod ręką” nie bacząc, gdzie w danym momencie się znajdujesz. MPK mini stanowi idealną równowagę pomiędzy mobilnością, a kompleksową kontrolą oprogramowania. Jest połączeniem bardzo popularnych urządzeń Akai z serii „chwyć i idź” LPK 25 oraz LPD8. 25 klawiszy, 8 podświetlanych padów w stylu MPC i 8 potencjometrów Q-link sprawiają, że MPK mini jest jedynym takim przenośnym urządzeniem dostępnym na rynku.


Klawiatura MPK mini MK2 White jest idealna do szybkiego „przelewania” pomysłów do komputera. Czułe na nacisk klawisze pozwalają dokładnie wyrazić dynamikę. Oktawy klawiatury można szybko przełączać za pomocą przycisków Octave Up i Down. Do tworzenie błyskotliwych leadów lub pochodów basowych niewątpliwie przyda się wbudowany arpeggiator. Przycisk Tap – Tempo daje możliwość szybkiego dostosowania tempa arpeggiatora, co jest niezbędne np. do synchronizacji z grającym zespołem. Przycisk Sustain „przetrzymuje” wybrzmiewanie dźwięku, dzięki czemu możesz uwolnić rękę, która w tym czasie może kręcić pokrętłem, a druga grać na padach – a to wszystko bez pedała sustain.


MPK mini White wyposażona jest w 8 podświetlanych padów czułych na dynamikę. Konstrukcja padów oparta jest na znanych na całym świecie, już kultowych stacjach produkcji muzycznych Akai Professional MPC. Doskonałe są do odtwarzania sampli „one – shot” oraz do tworzenia sekwencji perkusyjnych, można również wykorzystać je do wysyłania informacji, MIDI CC, a nawet zmiany programów. Przycisk Bank umożliwia szybkie przełączanie się między dwoma bankami padów, co umożliwia dostęp w sumie do 16 padów. Dodatkowo MPK mini MK2 White ma 8 przypisywalnych pokręteł Q-Link do kontroli praktycznie każdego parametru w oprogramowaniu muzycznym.

MPK mini mk2 White pracuje jako plug and play i jest kompatybilny z komputerami Mac i PC. Nie trzeba instalować żadnych sterowników. Zasilany jest poprzez USB. Posiada cztery banki pamięci do programowania i przywoływania odpowiednich ustawień w programie komputerowym. Zawarty w zestawie edytor programowy pomoże szybko zmapować kontrolery w MPK mini mk2 White.
Obojętne gdzie się znajdujesz, z MPK mini White nigdy nie stracisz kontroli!

OPINIE ( 0 ) AKAI MPK MINI MK2 WHITE

Średnia ocena dla produktu ( )

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ