+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka

AKAI MPK261 [MPK 261]

495 € 2079.00
KUP TERAZ BEZ REJSTRACJI
NEGOCJUJ CENĘ

Opis AKAI MPK261 [MPK 261]

AKAI MPK261 to klawiatura oraz oraz kontroler midi rozwijający serię MPK firmy Akai.

Każdy z kontrolerów z z serii MPK2 zawiera klawiaturę z dynamicznymi klawiszami oraz zestaw legendarnych padów i potencjometrów Akai professiional znanych z legendarnej WorkStacji MPC. Wszyscy producenci , muzycy oraz dje docenią w MPK261 kombinację 61 półważonych klawiszy z funkcją aftertuch.

Dodatkowo 16 padów z funkją velocity, 72 przypisywanych kontrolerów w formie suwaków i potencjometrów obrotowych oraz takich rozwiązań jak Swing czy Arpeggiato. 61 klawiszy to idealne rozwiązanie dla muzyków którzy potrzebują wiecej niż 49 klawiszy oferowanych dotychczas w serii MPK ale jednocześnie ceniących sobie bardzo niską wagę oraz urządzenia zaopatrzonego w półważon klawiaturę. Dodatkowo urządzenie zaopatrzone jest w fukncję łączenia klawiszy z modelu MPK88 pozwalającą na dzielenie calego zakresu klawiatury na strefy obsługujące jednoczesnie różne progarmy lub instrumenty.

MPK261 pozwala na tworzenie melodii, harmoniczych oraz warstwy rytmicznej utworu oraz dzięki swoim rozwiązaniom takim jak Arpeggiator , MPC Swing ,  MPC Note Repeat jeszcze bardziej inspiruje do kreatywnego podejścia do produkowania muzyki. Midi w MPK 261 realizowane jest po złaczu USB co oznacza że działa jako urządzenie plg-and-play ze wszystkimi instrumentami virtualnymi , sekwencerami zarówno dla PC jak i MAC.

W zestawie z MPK261 otrzymujemy Ableton Live Lite, Hybrid 3 by AIR Music Tech, SONiVOX Twist 2.0, SONiVOX Eighty-Eight Ensemble and Akai Pro MPC Essentials.

 

Najważniejsze cechy AKAI MPK261:

  • 61 pełnowymiarowych, półważonych klawiszy z funkcją aftertouch
  • 8 pełnowymiarowych gałek obracających się bez końca, grupowanych w 3 banki [w sumie 24 gałki]
  • 16 dynamicznych podświetlaych padów z maszyn Akai MPC
  • 8 pełnowymiarowych suwaków, grupowanych w 3 banki [w sumie 24 suwaki]
  • Funkcje „Note Repeat”, „Full Level” i „12 Levels” pochodzące z maszyn Akai MPC
  • Nowy Arpeggiator
  • 8 podświetlanych przycisków, grupowanych w 3 banki [w sumie 24 przciski]
  • Przyciski sterowania Start i Stop [wysyłające sygnały MMC/MIDI]
  • Duży, podświetlany ekran LCD
  • W zestawie: Ableton Live Lite, Hybrid 3 by AIR Music Tech, SONiVOX Twist 2.0 & Akai Pro MPC Essentials

VIP 3.0 ten produkt zawiera licencję nowatorskiego oprogramowania dającego dostęp i "Totalną Kreatywną Kontrolę" dla Twoich wirtualnych instrumentów i ich brzmień oraz kolekcji efektów. Wszystkie informacje na temat oprogramowania VIP3.0 zanjdują się TU!

OPINIE ( 0 ) AKAI MPK261 MPK 261

Średnia ocena dla produktu ( )

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ