+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka
AKAI MPK61 front

AKAI MPK61 [MPK 61]

474.76 € 1994.00
KUP TERAZ BEZ REJSTRACJI
NEGOCJUJ CENĘ

Opis AKAI MPK61 [MPK 61]

Mpk61 to klawiatura oraz oraz kontroler midi rozwijający serię MPK firmy Akai.

Każdy z kontrolerów tej serii zawiera klawiaturę z dynamicznymi klawiszami oraz zestaw legendarnych padów i potencjometrów Akai professiional znanych z legendarnej WorkStacji MPC.Wszyscy producenci , muzycy oraz dje docenią w MPK61 kombinację 61 półważonych klawiszy z funkcją aftertuch.

16 padów z funkją velocity, 72 przypisywanych kontrolerów w formie suwaków i potencjometrów obrotowych oraz takich rozwiązań jak Swing czy Arpeggiato. 61 klawiszy to idealne rozwiązanie dla muzyków którzy potrzebują wiecej niż 49 klawiszy oferowanych dotychczas w serii MPK ale jednocześnie ceniących sobie bardzo niską wagę oraz urządzenia zaopatrzonego w półważon klawiaturę. Dodatkowo urządzenie zaopatrzone jest w fukncję łączenia klawiszy z modelu MPK88 pozwalającą na dzielenie calego zakresu klawiatury na strefy obsługujące jednoczesnie różne progarmy lub instrumenty.

Mk61 pozwala na tworzenie melodii, harmoniczych oraz warstwy rytmicznej utworu oraz dzięki swoim rozwiązaniom takim jak Arpeggiator , MPC Swing ,  MPC Note Repeat jeszcze bardziej inspiruje do kreatywnego podejścia do produkowania muzyki. Midi w MPK 61 realizowane jest po złaczu USB co oznacza że działa jako urządzenie plg-and-play ze wszystkimi instrumentami virtualnymi , sekwencerami zarówno dla PC jak i MAC.

 W zestawie z MPK61 otrzymujemy Ableton Live Lite Akai Edition jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzido produkcji muzyki oraz występów LIVE.
 

OPINIE ( 0 ) AKAI MPK61 MPK 61

Średnia ocena dla produktu ( )

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ