+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka

Opis Alesis Recital Pro

Alesis Recital Pro jest w pełni funkjconalnym pianinem cyfrowym z 88 klawiszową klawiaturą ważoną z regulowaną dynamiką klawiatury. Wbudowanych ma asz 12 realistycznych brzmień klasy premoum: Pianino akustyczne, Pianino akustyczne (Jasne), Pianino elektryczne, Wibrafon, Organy, Kościelne Organy, Klawesyn, Klawikord, Syntezator, Smyczki, Bas akustyczny, Bas akustyczny.
Brzmienia można dowolnie mieszać ze sobą, łącząć dwa naraz w trybie Layer mod aby odkrywać nowe i bogate dźwięki – wszystko przy użyciu intuicyjnego panelu oraz wyświetlacza. Brzmienai możesz też rozłączyć na lewą i prawą stronę w trybie Split Mode. Do Twojej dyspozycji oddajemy też Modulacje, Chorus i Reverb. Razem z 20-wattowym wbudowanym głośnikiem i 128 nutową polifonią kalwiatura, Recital Pro zapewnia ultra-realistyczny dźwięk zachowując przy tym autentyczne doświadczenie gry.
Możliwości edukacyjne Alesis Recital wyposażony jest w niezwykle przyjazny do nauki tryb Lesson Mode. Dzieli on klawiaturę na pół, zachowując takie samo brzmienie oraz wysokość dźwięku. Pozwala to na równoczesne granie uczniowi i nauczycielowi w tym samym momencie. Recital Pro posiada też funkcjonalność “Record Mode” która pozwala Ci nagrać się a później posłuchać swojego wykonania. The Recital Pro posiada gniazdo słuchawkowe 1/4", które po podłączniu wycisza głośniki i zapewnia ciche ćwiczenie samemu. Oprócz wejścia 1/4" na pedał sustain (do kupienia osobno) oraz 1/4" stereo na słuchawki Recital ma też wyjście stereo RCA (cinch), którym możemy podłączyć się do urządzenia nagrywającego, miksera, wzmacniacza albo jakiegokolwiek innego systemu nagłośnieniowego. Poza tym, do dyspozycji mamy jeszcze USB-MIDI, które pozwala na wykorzystywanie wtyczek VST. Recital zasilany jest zasilaczem (w zestawie) albo 6 bateriami D (do kupienia osobno). Skoove - w zestawie 3-miesięczna subskrypcja Dzięki Skoove możesz nauczyć się grać na pianinie przy pomocy setek interaktywnych lekcji online wysokiej jakości, stworzonych dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych pianistów. Wyjątkowa metoda nauki Skoove prowadzi Cię w czasie rzeczywistym podczas gry, pozwalając na szybsze doskonalenie umiejętności i naukę wszystkiego, co potrzebne, by stać się pełnoprawnym pianistą.

 • 88 premium full-sized hammer-action keys with adjustable touch response
 • 12 built-in premium voices with the ability to split or layer 2 voices simultaneously
 • 20-watt speakers and 128-note max polyphony for realistic sound and playability
 • Lesson mode divides the keyboard into two zones with the same pitch and voice
 • Record mode enables you to record and then listen back to your performance
 • Built-in metronome can be easily adjusted from 30-280 beats per minute
 • Easily adjustable Modulation, Chorus, and Reverb FX; Pedal Resonance feature
 • Stereo ¼” (6.35mm) outputs for connecting to a mixer, amp, or other sound system
 • ¼” (6.35mm) headphone output mutes the internal speakers for private practice
 • USB-MIDI output for use with educational software or virtual instrument plugins
 • Sustain input to connect standard ¼” (6.35mm) sustain pedal
 • Includes a power adapter or power with 6 D-cell Batteries

 

OPINIE ( 0 ) Alesis Recital Pro

Średnia ocena dla produktu ( )

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ