+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka
Behringer iX16 DIGITAL MIXER perspektywa1
Behringer iX16 DIGITAL MIXER gora
Behringer iX16 DIGITAL MIXER tyl
Behringer iX16 DIGITAL MIXER perspektywa2

Behringer iX16 DIGITAL MIXER [X 16]

1547.38 € 6499.00
KUP TERAZ BEZ REJSTRACJI
NEGOCJUJ CENĘ

Opis Behringer iX16 DIGITAL MIXER [X 16]

Behringer X16 DIGITAL MIXER - 16-kanałowy cyfrowy mikser do zastosowań "na żywo" oraz nagrywania studyjnego 

Od początku powstanie cyfrowej konsolety mikserskiej budziło w inżynierach dźwięku mieszane uczucia od miłości po nienawiść. Nowy X16 BEHRINGER to nowa mniejsza wersja cyfrowego miksera pozwalająca skupić się dokładnie na centrum eventu zamiast poruszać się w szerokim morzu pokręteł, przycisków i niekończoących się menu tak jak ma to miejsce większości innych mikserów cyfrowych. Behringer X16 jest to bardzo intuicyjne i potęrzne narzędzie gdzie do dyspozycji jest 40 kanałów i 25 busy, wyposażonych w procesory przetwarzania sygnału (dynamika, EQ i inserty), które mogą być bardzo szybko konfigurowane aby spełnić wymagania praktycznie każdego koncertu.

W konsolecie Behringer X16 otrzymujemy 16 wejścia mikrofonowe lub cyfrowe weścia, z przedwzmacniaczami audiofilskiej jakości w pełni programowaalne zapewniając w ten sposób pełną kontrolę, czystość i dynamikę sygnałów wejściowych. Specjalnie zaprojektowana sekcja kanalu "channel strip" to 17 podświetlanych przycisków i 13 obrotowe kontrolki LED - dostępne na wyciągnięcie ręki dla uwypuklenia każdego z niuansów sygnału oraz pełnej kontroli dla kompresora , 4-pasmowy equalizera parametrycznego i oraz dodatkowych cyfrowych urządzeń dostępnych dla każdego kanału.

W Behringer X16 każdy parametr dla wejścia i wyjścia na kanale posiada graficzne odwzorowanie na kolorowympodświetlany wyświetlaczu graficznym LCD 128x64, który w czasie rzeczywistym przekazujej graficzne informacje ulatwiająć znacznie pracę realizatorowy dzwięku.

Virtual FX Rack w mikserze X16 to wirtualny FX Rack zapewniający dostęp do ośmiu stereo 16 mono, efektów tym delaya, chorusa, procesorów dynamiki dynamika. FX Rack pozwala na uruchomienie jednocześnie 4 produkcyjnej  jakości reverbów z równoczesnym  31-pasmowy korektorem na 8 kanałach a wszystko to bez potrzeby stosowania kosztownych, zajmujących dużo miejsca rozwiązaniań hardwareowych.

OPINIE ( 0 ) Behringer iX16 DIGITAL MIXER X 16

Średnia ocena dla produktu ( )

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ