+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka

Opis Behringer X AIR XR16

Behringer X AIR XR16 to 16 kanałowy cyfrowy mikser z 12 Busami sterowany urządzeniami mobilnymi IOS Android z 8 programowalnymi preampami firmy MIDAS oraz 8 wejściami liniowymi.

X Air XR16 to najnowsz propozycja Behinger dotycząca cyfrowych mikserów sterowanych urządzenaimi mobilnymi w tym wypadku iPadem oraz tabletami Android. XR 16 to cfrowy mikser z 8 wejściami z przedwzmacniaczami MIDAS oraz 8 wejściami liniowymi stworzony dla aplikacji Live jak i do zastosowan studyjnych. Mikser posiada wbudowany moduł WIFI dlatgo nie ma konieczności zakupu i inastalacji dodatkowego Routera.

XR16 to także wbudowany interface pozwalający na na grywanie sumy bezpośrenio n aurządzenie mobilne. Producent informuje że XR16 w kolejnych updateach oprogramowania posiadał będzie funkcję Auto-Mixing - technologię opracowaną przez Dana Dugana polegającą na kontroli poziomów wszystkich wybrantch mikrofonów w czasie rzeczywistym. Funkcjonalność ta powoduje ogromne zmiejszenie takich efektów jak sprzężena, szumy oraz zniekształcenia powodowane zastosowaniem filtrów w przypadku gdy większa liczba mikrofonów znajduje się blisko siebie.

Behringer X AIR XR18 posiada wbudowany rack efektowy znany juz z rodziny mikserów X32 i posiada cztery stereofoniczne sloty FX z mozliwością użycia takich emulacji jak Lexicon 408L PCM70 ETM250 czy Quantec QRS. 

Urządzenie posiada interface midi dla wszystkich preserujacych tradycyjną kontrolę, dając mozliwość sterowania z pomocą serii kontrolerów behringer X-Touch. W zestawie oprogramowanie Tracktion 4.

OPINIE ( 0 ) Behringer X AIR XR16

Średnia ocena dla produktu ( )

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ