+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka
Behringer XENYX iX3242USB 1
Behringer XENYX iX3242USB 2
Behringer XENYX iX3242USB 3
Behringer XENYX iX3242USB 4

Behringer XENYX iX3242USB [XENYX iX 3242 USB]

cena na telefon
KUP TERAZ BEZ REJSTRACJI
NEGOCJUJ CENĘ

Opis Behringer XENYX iX3242USB [XENYX iX 3242 USB]

BEHRINEGER XENYX iX3242USB nowy mikser z serii Xenyx ze stacją dokującą iPad zapewniającą pełny routing sygnałow.

Opierając się na siłę do najpowszechniejszych przenośnych urządzeń cyfrowych, seria mikserow XENYX iX  przeznaczone są do pracy przy aplikacjach typu Live i są świetnym narzędziem do tworzenia profesjonalnych nagrań. Nowy seria Behringer XENYX iX, która obejmuje XENYX iX3242USB, iX2442USB i iX1642USB, posiadają wbudowaną stację dokującą dla iPad w celu wysyłania sygnału do iz iPad z szeroką gamą opcji routingu.

Innowacyjny zestaw funkcji zawartych w nowej serii mikserów Behringer XENYX iX USB umożliwia nagrywania i miksowania na profesjonalnym poziomie dzięki wbudowanemu interfejsowi audio USB. Umożliwia on podłączenie miksera bezpośrednio do komputera PC lub Mac za pośrednictwem pojedynczego kabla USB, aby nagrać sygnał z każdego dowolnego źródła podłączonego do miksera.

To nie koniec! Wszystkie miksery Behringer iX posiadają zaimplementowany nowy silnik KLARK-TEKNIK obsługujący procesor efektów 32 studyjnej jakości presetów, takich jak pogłos, chorus, delay, pitch shifter i multi-efektów. Zadokowany iPad do używany jest także do kontroli aplikacj FX KLARK-TEKNIK, ubarwiając mix, umożliwiając użytkownikowi  kontroli kompresorów, EQ i reverbu oraz pełną analizę widma.

Miksery serii iX również charakteryzują się wysoką wydajnością znaną z wcześniejszych produktow XENYX z przedwzmacniaczami, które stanowią istotny krok w rozwoju technologii audio. Porównywalne do znacznie droższch , samodzielne przedwzmacniacze mikrofonowe, XENYX oferuje oszałamiające 130 dB zakresu dynamiki, i szerokości pasma, od poniżej 10 Hz do 200 kHz dla przejrzystości, krystalicznie czystego brzmienia.

3-pasmowy EQ Xenyx zbudowany  jest w oparciu o obwody używane w brytyjskich konsolach, które pozwala użytkownikom na tworzenie sygnałów z niewiarygodnym ciepłem i szczególnym charakterem. Dodatkowo z pomocą "jednego przycisku" kompresji dostępna jest ona dostępna na wszystkich kanałach mono.
 

OPINIE ( 0 ) Behringer XENYX iX3242USB XENYX iX 3242 USB

Średnia ocena dla produktu ( )

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ