+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka

Opis Behringer CMD LC-1

Behringer CMD LC-1 to kontrolej midi dj z nowej serii Command - kompaktowy kontroler umożliwiający pelną obsługę oprogramowania Ableto Live lub innych śrdowsk produkcyjnych.

Nowy design, nowe obudowy , nowe komponenty urządzeń to nowa wizytowka firmy Behringer i jej nowej serii kontrlolerów djskich Command. Nowy CMD LC-1 to kontroler dedykowany do oprogramowania Ableton Live niesamowitego i potężnego oprogramowanie, dodającego szereg nowatorskich rozwiązań także dla Dj ów. Chociaż korzyści grania z oprogramowania Ableto Live są oczywiste kontrolal tego programu jest jednak wyzwaniem; aby praca z nie różniła się zbytnio od pracy z urządzeniami jakie dje używali przez wiele lat. Behringer CMD LC-1 zapewnia taką sytuację bez dwóch zdań.

LC-1 jest maszyna umożliwiająca wyzwalanie komorek Ableton Live. W sekcji padów posiada 32 przyciski, które są podświetlane w wielu kolorach i reagują na MIDI w obydwu kierunkach. Ale granie na żywo to nie tylko Clip'y, ale także a może przedewszystkim efekty. Tak więc do dyspozycji użytkownikow oddano sekcję kontrola efektów umieszczoną powyżej sekcji padow składającej się z 8 enkoderów i 8 przycisków. Poniżej obszaru padowznajdują  są również dodatkowe przyciski dla kanału takie jak mute, solo i nagrywanie. 

Z własnej, LC-1 jest doskonałą kontroler do zarządzania wideo, a także wspaniały dodatek do każdej Serato użytkownika ScratchLive w konfiguracji mostem. Ale gdy w połączeniu z MM-1 moduł mieszający ten duet zamienia się w fantastyczny kontroler Live - łączenie clip wyzwalania i mocy szczypanie efekt LC-1 z prawidłowego mieszania i sceny nawigacji możliwości MM-1. Czy producent potrzebuje stacji tworzenia pokonać? Rzuć DC-1 w mix do 16 padów cyfrowych zniszczenie bębna. I pamiętaj, że w jego sercu, LC-1 jest tablicą programowalnych przycisków i pokręteł. Dlaczego więc nie użyć go do punktów cue w Virtual DJ lub Traktor? Lub sekwencer krokowy?LC-1 może obsługiwać to wszystko i więcej z łatwością.

Cechy kontrolera midi dj Behringer CMD LC-1:

  • 32 dużych podświetlanych kolorowych padów z dwukierunkową komunikacją
  • Kompletne sterowanie dla sekcji nawigacji biblioteki z dużym potencjomentrem wyboru.
  • Sekcja seterowania efektorem z ośmioma encoderami i ośmioma przyciskami  
  • Zasilanie USB
  • Pełne wsparcie protokołu MIDI pozwalające na pracę plug-and-play z każdym oprogramowaniem djskim
  • Zaprojektowany do współpracy z innymi kontrolerami Behringer CMD z możliwością zaprojektowania pelnej konsolety
  • Płaska konstrukcja typu tebletop, duże możliwość przenoszenia
  • Wysokiej jakości komponenty i wyjątkowo wytrzymała konstrukcja zapewniająca długą żywotność
  • opracowany i zaprojektowany przez BEHRINGER Niemcy

OPINIE ( 0 ) Behringer CMD LC-1

Średnia ocena dla produktu ( )

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ