+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka

Opis Blue Microphones SNOWBALL ICE BLACK

Blue Microphones Snowball Ice Black - profesjonalny mikrofon pojemnościowy USB dedykowany do podcastingu i wokalu.

Wreszcie na rynku pojawił się mikrofon, który jest dziecinnie prosty w użyciu, a jednocześnie brzmi jak zawodowa, studyjna pojemnościówka. 

Blue Snowball to pierwszy na świecie profesjonalny mikrofon USB. Od tej pory nieważne czy nagrywasz gitarę używając jako statywu stołu kuchennego czy też rejestrujesz cały band w studiu – Snowball z niespotykaną dotąd jakością przeniesie krystalicznie czysty dźwięk z wszystkimi detalami brzmienia. Snowball jest urządzeniem plug-n-play, co oznacza, że wystarczy podłączyć mikrofon do komputera PC lub Mac i od razu można go używać - bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. 
 
Mikrofon posiada trzy przełączane charakterystyki kierunkowe [kardioidalna, kardioidalna z tłumikiem -10dB oraz dookólna] możliwe do uzyskania dzięki zastosowaniu charakterystycznej podwójnej membrany. Zmiana charakterystyki pozwala na dopasowanie mikrofonu do aktualnych potrzeb sesji np. rejestracji wokalu [ch. kardioidalna], gitary ze wzmacniacza [ch. kardioidalna z tłumikiem] czy całego bandu [ch. dookólna]. 
Snowball z powodzeniem poradzi sobie z przeniesieniem każdego dźwięku: od delikatnych wokali po masywny dźwięk rockowego składu, jest także idealnym rozwiązaniem dla podcastingu.
 
Pomijając wszystkie detale techniczne warto zwrócić uwagę na jedyny w swoim rodzaju design tego mikrofonu. Ta niepowtarzalna, biała kula zmieni twoje biurko w profesjonalne studio nagrań! Rekomendowane akcesoria: Ringer Zaprojektowany specjalnie dla linii mikrofonów sferycznych Blue Ringer jest elastycznym koszem w vintageowym stylu. Pomaga on chronić reprodukowany dźwięk przed niekontrolowanymi uderzeniami niskich tonów zdarzającymi się w przy pracy mikrofonu na tradycyjnym statywie. The Ringer pracuje także z większością mikrofonów na standardowym gwincie.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA MIKROFONY BLUE SNOWBALL ICE:

  • Typ przetwonika: pojemnościowy
  • Charakterystyka kierunkowa: dookólna lub kardioidalna
  • Zakres częstotliwości: 40Hz-18kHz
  • Częstotliwość próbkowania/rozdzielczość bitowa: 44.1 kHz/16 bit
  • Wymiary: 325mm (obwód)
  • Waga: 460g
  • Wymagania sprzętowe:
  • PC: Windows 8, Windows 7, Windows Vista, XP Home Edition lub XP Professional, USB 1.0 or 2.0; 64MB RAM (minimalne)
  • Mac: Mac OSX, USB 1.0 or 2.0; 64MB RAM (minimalne)
  • Certyfikat Skype

OPINIE ( 0 ) Blue Microphones SNOWBALL ICE BLACK

Średnia ocena dla produktu ( )

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ