+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka

Opis Dynaudio BM6A

Monitor Dynaudio BM6A znajdzie zastosowanie niemal w każdym systemie tworzenia, nagrywania i odtwarzania muzyki, począwszy od miksowania muzyki i głosu poprzez stacje radiowe, wozy transmisyjne, stanowiska edycyjne i postprodukcyjne aż po studia nagrań i pokoje odsłuchowe. Dzięki małym wymiarom i potędze możliwości Dynaudio BM6A mogą być również wykorzystywane w kanałach tylnych systemów surround, a uzupełnione o subwoofer BX 30 sprawdzą się jako pełnoprawny system 5.1 w niezbyty dużych pomieszczeniach.

 

Cechy

Monitor Dynaudio BM6A został wyposażony w linearno-fazową zwrotnicę 4. rzędu dzielącą pasmo przy częstotliwości 2,2 kHz i rozsyłającą sygnały do dwóch wysokiej jakości wzmacniaczy o mocy 100 W każdy, zbudowanych na dyskretnych tranzystorach MOSFET. Sekcja odpowiedzialna za przetwarzanie małych częstotliwości jest sterowana za pośrednictwem specjalnego korektora pozwalającego na wybór pomiędzy szerokim, nisko schodzącym, a przy tym nieznacznie stłumionym basem, a mocniejszym, wyższym i bardziej energetycznym basem charakterystycznym dla konwencjonalnie pracujących monitorów. Wszystkie układy pracujące we wnętrzu Dynaudio BM6A posiadają odpowiednie zabezpieczenia zapewniające ochronę przed uszkodzeniem głośników przy jednoczesnej szybkiej odpowiedzi na pobudzenia impulsowe. Monitory Dynaudio BM6A zamknięto w eleganckiej, matowej obudowie z zaokrąglonymi krawędziami redukującymi szkodliwe odbicia i interferencje, a tym samym, zapewniającymi jak najlepszą jakość dźwięku.

 

Recenzje
„Jak zapewne wielu z z nas wie dobre monitory to podstawa. Używając ich życie w studiu jest prostsze, dzięki minimalizacji zmęczenia słuchu i poprawie jakości wykonywanej pracy. Monitory Dynaudio Acoustics BM6A to jeden z elementów oferty najwyższej klasy monitorów bliskiego pola z wbudowanymi wzmacniaczami mocy – w tym przypadku po dwa na każdą skrzynkę. Jak brzmią? Moim zdaniem fantastycznie!”
Paul Gittins


Cytaty

„Na początku Dynaudio [BM6A] nie wywołały u mnie dreszczyku emocji, wyglądały raczej nudno ... jednak im bardziej ich słuchałem, tym bardziej stawałem się podniecony! Nigdy nie słyszałem tak neutralnych brzmieniowo głośników i przez to je kocham. Inne monitory mają swoje własne brzmienie i sprawiają wrażenie świetnie brzmiących. Jednak z moimi Dynaudio słyszę miks, cały miks i nic więcej oprócz miksu. I te miksy są niesłychanie zdefiniowane. Nie mogę pracować bez moich Dynaudio nawet jeśli bym chciał. Ostatnio dołożyłem subwoofer BX 30, który ma kilka fajnych funkcji i teraz słyszę przejrzysty dźwięk w paśmie 17 Hz – 20 kHz. Monitory są neutralne, o zdefiniowanym brzmieniu, a i wsparcie dla użytkowników ze strony firmy jest bardzo dobre. Dynaudio jest naprawdę najlepsze.”
Brian Lucey - Magic Garden Studio, producent i członek grupy Nude.
www.bigfatcircle.com

 

„Monitory Dynaudio Acoustics pierwszy raz usłyszałem w studiu o nazwie N.R.G. w północnym Hollywood. Zaraziłem się nimi i natychmiast kupiłem parę BM6A. Teraz nie mogę bez nich pracować i zabieram je do każdego studia.”
Stan Katayama, producent/inżynier nominowany do nagrody Grammy, Rage Against the Machine

OPINIE ( 0 ) Dynaudio BM6A

Średnia ocena dla produktu ( )

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ