+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka
BOSS VE-500 4
BOSS VE-500 3
BOSS VE-500 2
BOSS VE-500 1

BOSS VE-500 [VOCAL PERFORMER]

409.29 € 1719.00
KUP TERAZ BEZ REJSTRACJI
NEGOCJUJ CENĘ

Opis BOSS VE-500 [VOCAL PERFORMER]

BOSS prezentuje VE-500 Vocal Performer, unikalny i potężny procesor wokalny/multiefektowy. VE-500 to wysokiej jakości zestaw narzędzi wokalnych z automatyczną korektą harmonii / wysokości dźwięku, wokoderem i opcjami głębokiego efektu, które umożliwiają użytkownikowi przetwarzanie głosu w dowolny sposób, od subtelnego aż po dramatyczny poprzez efekty słyszane na wielu współczesnych płytach. To idealny dodatek do pedalboardu każdego śpiewającego gitarzysty, zapewniającego najlepsze przetwarzanie wokalu tuż obok standardowych efektów gitarowych.

Ulepszona konfiguracja Stompbox VE-500 ułatwia integrację z dowolną konfiguracją pedalboardu. Podłączenie gitary do wejścia instrumentu napędza funkcje harmonii, wysokości dźwięku i wokodera, natomiast wyjście Thru zapewnia nieprzetworzony sygnał do zasilania zwykłych pedałów. Trzy konfigurowalne przełączniki nożne oferują wszechstronną kontrolę wydajności w czasie rzeczywistym, a stereofoniczne wyjścia XLR umożliwiają przetwarzanie dźwięków wokalu bezpośrednio do miksera PA, monitora scenicznego lub urządzenia nagrywającego.

Wyposażony w zaawansowane przetwarzanie BOSS, automatyczny silnik VE-500 wykrywa akordy grane za pomocą gitary, aby generować płynne i naturalne dwu- i trzyczęściowe harmonie w czasie rzeczywistym, podczas gdy użytkownik śpiewa. Dostępne tryby zapewniają dodatkowe opcje dopracowania, aby dopasować utwory o bardziej złożonych kluczowych strukturach. Silnik harmonii może być napędzany naprzemiennie za pośrednictwem MIDI (za pośrednictwem wejść MIDI lub USB VE-500), umożliwiając użytkownikom generowanie optymalnych harmonii na żywo z klawiaturą MIDI lub podkładami opartymi na DAW.

Kreatywna i inspirująca funkcja wokodera VE-500 wywodzi się z innowacyjnego pedału VO-1 firmy BOSS. Przechodząc do podłączonego mikrofonu podczas gry, użytkownik może natychmiast zmienić brzmienie gitary za pomocą syntezatorów elektronicznych głosów. Możliwe jest również replikowanie tradycyjnych dźwięków skrzynkowych, zapewniając dostęp do klasycznych brzmień "gadających gitar prowadzących" bez konieczności korzystania z zestawu głośnomówiącego i rurki ustnej.

 Wewnątrz VE-500 są szeroko zakrojone efekty do tworzenia prawie dowolnego brzmienia wokalu. W komplecie znajdują się narzędzia kompresorowe, EQ i de-esser do kształtowania brzmienia rdzenia, a także światowej klasy pogłos, opóźnienie i modulację oraz efekty specjalne, takie jak zniekształcenia, filtrowanie i wiele innych. Jednocześnie można korzystać z maksymalnie dziewięciu sekcji efektów. Dostępne są bardzo elastyczne opcje w celu przetwarzania na żywo i zharmonizowanych wokali razem lub osobno. Dedykowany looper jest dostępny również do zapętlania sekcji wokalnych.

VE-500 posiada również dedykowaną sekcję korekcji pitch, która jest prowadzona przez gitarę lub MIDI, podobnie jak funkcja harmonii. Może być stosowany do stabilizacji pitch lub replikacji mocno edytowanych dźwięków słyszanych we współczesnych hitach, w tym korekcji pitch, tonalnościach elektronicznych, a nawet dźwięków robota.

Z dużymi przyciskami / pokrętłami panelu wyświetlacza VE-500 użytkownicy mogą łatwo edytować dźwięki i zapisywać je w 99 miejscach patcha użytkownika, aby natychmiast je przywołać. Oprogramowanie edytora/biblioteki jest również dostępne do ulepszania i porządkowania dźwięków z komputera Mac lub Windows przez USB.

 

OPINIE ( 0 ) BOSS VE-500 VOCAL PERFORMER

Średnia ocena dla produktu ( )

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ