Wyszukaj po marce

Opis - DENON MCX8000

Nowy Denon MCX8000 to dwudeckowy, czterokanalowy player USB oraz kontroler MIDI Serato DJ z dwoma 5" wyswietlaczami OLED.

DENON MCX8000 to pelnowymiarowa mulimedialana konsoleta DJ z wbudowanymi oddwarzaczami USB oraz czterokanałowym mikserem audio wypoażona w dwa ekrany hi-definition do kontroli pokładowego oprogramowania ENGINE. Nowy MCX8000 posiada pokładowe efekty oraz performace pady uwalniające takie funkcje jak hotcue, roll, sicer i sample. Ale czy ma tak naprawdę jest ENGINE ? to wgrane do urządzenia innowacyjne oprogramowanie pozwalające na obsługę i uzywanie podczas występów wszytkich znanych funkcjonalności porogramowania komputerowego "bez użycia komputera". ENGINE to takze aplikacja PC/MAC pozwalająca na wczesniejsze przygotowywanie plikow / kwantyzacja, cue pointy, loopy , playlisty / do poznieszego używania ich w urządzeniu.

MCX8000 jest kompatybilny z najnowszym oprogramowaniem Serato DJ i umożliwia korzystanie z 4-kanałow dostępnych w Serato. Istnieje również pakiet aktualizacji oraz kompatybilność z DVS dodając MCX8000 nieograniczone możliwości związane ze technikami turntablistycznymi. Przejście pomiędzy dwoma DJ-ów wykonywane jest bez zadnego probleemu i umożliwiają to dwa porty USB na panelu urządzenie plus zł ącze USB B z y łu urządzenia dla podłączeninia laptopa z sytemem DVS SERATO DJ. 

Urządzenie posiada 24-bit architekturę dostarczając wysokiej jakości dzwięk z trzema pokladowymi efektami : echo, reverb i noise. Terminale wyjściowe jakie oferuje MCX8000 to XLR Out orax XLR Booth, dwa wejścia mikrofonowe z eq oraz wysylką na echo oraz wejścia line/phono umowliwiające podłaczenie dodatkowych zewnętrnych żródeł w tym gramofonów dla obsługi trybu DVS.