+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka

Opis DENON PRIME 4

DENON DJ PRIME 4 - najnowsze wielofunkcyjne urzadzenie typu stand-alone operujace w srodowisku ENGINE Prime (Dostepnosc 05.06.2019)

PRIME 4 to najnowsze urządzenie djskie na które czekali wszyscy mobilni DJ

Jest to czterokanałowy standalone player oraz kontroler MIDI zaopatrzony we wszystko czego mozna oczekiwac po takim urządzeniu a czego konkurencyjne firmy nie wprowadziły do tej pory. Centralną cześcia PRIME 4 jest 10" kolorowy ekran OLED wykonany w najnowoczesniejszej technologii ktorego funkcjonalnosci mozna regulowac z pomocą gestow co daje ponadprzecietna wygodę oraz intuicyjną interakcje z urządzeniem.

Sekcja transportu w PRIME 4

6" koła JOG z pojemnosciowym czujnikiem dotyku z centralnym wyswietlaczem HD udostepniajacym zarówno okładke oraz markery dla utworu. Nastepnie osiem czyłych na dotyk dynamicznych padow pozwalajacych na operowanie funkcjami: Roll, Slicer, Loop i Hot Cue. Czterokanałowy mikser posiada 3 pasmową korekcję oraz potencjometr dla efektora Swap FXoraz dwa dodatkowe kanały mikrofonowe z wejsciami Combo XLR , regulacją głośnosci, korektorem oraz dedykowanym efektem echo. 

DENON PRIME 4 to urzadzenie obsługujace praktycznie wszystkie formaty.

Wejścia USB dla pamieci FLASH, gniazdo kart SD i 2,5-calowa wnęka na dyski SATA pozwalające na ładowanie utworow we wszystkich znanych formatach (np. MP3, FLAC, ALAC i WAV). Dodatkowo PRIME 4 z łatwością pozwala na import playlist i folderow z zachowaniem tagow i cuepointow z iTunes, Native Instruments Traktor Pro, Rekordbox i Serato DJ Pro. 

Na tylnym panelu konsolety odnajdziemy cztery stereofoniczne wejścia liniowe RCA (wejścia 3 i 4 mogą być przełączane między phono/line) i TRZY PARY! zbalansowanych wyjść XLR. Dlaczego tak dużo? Denon postanowił nadać Prime 4 nowy wymiar i pozwolić na oddtwarzanie roznej muzyki w roznych strefach. Ta niezależna strefa Zone Out ma dedykowane poziomy sygnalu i EQ i umożliwia oddtwarzanie zupelnie innej playlisty do innego obszaru, na przykład zewnętrznego patio lub baru.

PRIME 4 jest rowniez przystosowany do zarzadzania oswietleniem, na pokladzie odnajdziemy port RJ45 ktory umoziwi polaczenie w standardzie StagelinQ i kreatywną obsluge akcjami oswietlenia, video za pomocą kontrolerow Soundswitch, Timecode i Resolume (dostępnych osobno).

Podstawowe cechyb konsolety DEND DJ PRIME 4:

 • 4-kanałowy samodzielny system djski dzialający w srodowisku Engine Prime
 • 10-calowy, wielodotykowy wyświetlacz HD z obsługą gestów
 • Wyjście Zone Out XLR umożliwiające oddwarzanie muszyki w dwóch strefach
 • Wbudowany slot 2,5-cala zewntrzny dysk SATA do przechowywania duze ilości plików muzycznych
 • 6-calowe, wytrzymałe metalowe jogi z centralnym wyświetlaczem HD
 • 4 programowalne kanały wejściowe dla zewnętrznych źródeł sygnałów audio
 • 2 dedykowane wejścia XLR dla mikrofonów z indywidualnym sterowaniem
 • Kompatybilność ze StagelinQ - zarządzanie oświetleniam Event / Pro DJ i sterowanie wideo
 • Obsługuje nieskompresowane formaty (FLAC, ALAC, WAV)
 • 24-bitowe przetworniki AD/DA
 • 4 x USB i 1 x slot SD
 • Obsługa klawiatury USB

 

OPINIE ( 0 ) DENON PRIME 4

Średnia ocena dla produktu ( )

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ