+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka
DENON SC5000 3
DENON SC5000 2
DENON SC5000 1

DENON SC5000 [PRIME (w magazynie)]

1190.24 € 4999.00
KUP TERAZ BEZ REJSTRACJI
NEGOCJUJ CENĘ

Opis DENON SC5000 [PRIME (w magazynie)]

DENON DJ SC5000 Prome Series nowy profesjonaly mediaplayer z kontrolerem midi i zintegrowanym środowiskiem oprogramownia ENGINE. Rozwiązanie takie powoduje ze urządzenie samodzielnie analizuje utwory i oznaczająć siatk ęutworu i tonację co znacznie ułatwia pracę na scenie. Oprogramowanie Engine to wzorowane na innych producentach system zarządzania bibliotekami muzycznymi oraz analizowaniem plików ze względu na tempo czy tonację utworu. Oddtwarzacz SC5000 posiada 7" dodtykowy wyswietlacz OLED dlatego wszelkie operacje takie jak wyszukiwanie utworów czy ładowanie ich do oddtwarzania są teraz bardzo proste z użyciem klawiatury QWERTY oraz gestow znany z urządzeń typu Smartphone. DENON Prome SC5000 to także komunikacja po złączy LAN pozwalająca na synchronizację i udostępnianie plikow do 4 oddtwarzaczy. 

 

DENON SC5000

 

Pomomo że oddwarzacz wygląda na nieco mniejszy od konkurencyjnego Pioneer CDJ-2000NXS jest to tylko złudzenie ze względu na duzy wyświetlacz, SC5000 jest minimalnie wiekszy od konkurenta. Na uwagę zasługuje duze kolo JOG 8" z wyswietlaczem pokazyjącym okładkę utworu oraz bardzo dobrze rozplanowana dolna sekcja oddtwarzacza gdzie odnajdziemy multifunkcyjne pady umozliwiające uruchamiania Hot Cue, Roll , Slicer i Loopów oraz dwoch przycisków do przeuwanie BeatGrid. Player wykonany jest z najwyższej jakości materiałow zarow jezeli chodzi o obudowę , wszystkie elemnty kontrolne oraz amortyzowane, co gwarantuje długowieczną pracę i gwarancję niezawodoności. Seria PRIME to oczywiście nie tylko player ale także instalacyjny mikser DENON X1800 oraz analogowy gramofon DENON V12 a takze nowosc , stacja DJ PRIME 4

INTEGRACJA SERII PRIME Z SERATO DJ:

Odtwarzacz SC5000 Prime i mikser klubowy X1800 są teraz w pełni kompatybilne z Serato DJ. SC5000 Prime odblokowuje nowy tryb sterowania, umożliwiając artystom kontrolę nad funkcjami oprogramowania Serato DJ wraz z efektywnym przedstawieniem wszystkich najistotniejszych informacji na ekranie dotykowym SC5000, podczas gdy X1800 Prime staje się centralnym elementem didżejskiego wyposażenia z DVS i interfejsem audio. Nowy tryb kontrolera Serato zapewnia zaawansowane i przejrzyste współdziałanie licznych funkcji.

 • Steruje podstawową nawigacją, ładowanie i odtwarzanie z pojedynczego odtwarzacza SC5000.
 • Ekran dotykowy HD odtwarzacza SC5000 pokazuje listę ścieżek, graficzne przedstawienie ścieżki audio oraz najważniejsze informacje i dane o utworze.
 • Kontroluje do 4 decków Serato DJ za pomocą tylko jednego SC5000 !
 • Pady SC5000 umożliwiają pełną kontrolę standardowych trybów padów Serato
 • Mikser X1800 Prime działa jako interfejs audio Serato DJ, wprowadza DVS dla didżejów z licencjami Serato DJ i DVS (sprzedawanymi osobno), oferując pełną sprzętową obsługę.

 

PODSTAWOWE CECHY I FUNKCJONALNOŚCI DENON SC5000:

 • 7-calowy wyświetlacz dotykowy HD reagujący na gesty
 • Wyjścia cyfrowe o rozdzielczości 24-bit/96kHz
 • Podwójna warstwa odtwarzacza (Dual-Layer Deck) z dedykowanymi wyjściami
 • Wsparcie dla formatów: FLAC, ALAC, WAV
 • 8 wielofunkcyjnych padów dla punktów CUE, pętli, funkcji Slicer czy Roll
 • 8” wytrzymała metalowa tarcza JOG z centralnie umieszczonym wyświetlaczem HD
 • W pełni personalizowana za pomocą oświetlenia RGB tarcza JOG
 • 3 wejścia USB oraz 1 SD dla odtwarzania plików muzycznych
 • Komunikacja LAN, pozwalające połączyć do czterech urządzeń jednocześnie

OPINIE ( 2 ) DENON SC5000 PRIME (w magazynie)

Średnia ocena dla produktu ( )
( grzes )

ten player jest naprawde dowalony. wyswietlacz kosi konkurencje dotykowy działa ...

( Mariusz )

SPRZEDAŁEm Nexusy i kupiłem Denony sc5000 PRIME, sprzęt rewelacja !!! ...

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ