Wyszukaj po marce

18 lat Skylark Records - Headless Horseman Live

Skylark Records świętuje właśnie 18 lat działalności. Wiele wydarzyło się od startu, gdy siedzibą firmy była mała skrzynka z której sprzedawano winyle. W tych latach łódzki Skylark stał się prawdziwą instytucją. Nieokrągłą rocznicę zwieńczy wieczór w klubie DOM, grupujący większość DJ’s związanych z szyldem.

Imprezę uświetni Headless Horseman. Pod tym pseudonimem kryje się enigmatyczny, zamaskowany muzyk z Berlina. Jego mocarne produkcje eksplorują mroczną stronę techno. Enigmatyczny nie oznacza anonimowy, każdy kolejny winyl berlińskiego kompozytora jest rozchwytywany w kilka dni po premierze. Tak dzieje się też właśnie z jego debiutanckim, podwójnym LP (HDL 0007), przynoszącym masywne i zarazem klimatyczne techno z industrialnym sznytem. Brzmi to jak wskrzeszenie pierwotnego ducha dni burzy i naporu muzyki klubowej na przełomie lat 80. / 90. Aktywność Headless Horseman zbiega się z wielkim powrotem bezlitosnego mocnego techno, które cieszy się znów niezwykłą popularnością na europejskiej scenie. Ci, którym nieobce są nazwy, takie jak Regis, Adam X, Perc, Ancient Methods - ogłoszono właśnie stan alarmu! (ws)

....Video poniżej, to sesja BoilerRoom 2014 roku i niesamowite umiejętności jakie prezetuje, wtedy jeszcze mało znany artysta, w swoim charakterystycznym surowym stylu generowanm przez zestaw trzech urządzeń elektron, anlogowych procesorów dzwięku oraz konsolety audio. Impreza odbędzi się 06.02.2016 w klubie DOM w Łodzi a więcej informacji o evencie odnajdziecie TU!