+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka

Opis GENELEC 8010

Nowe monitory Genelec 8010 jest najmniejszym członkiem rodziny monitorow 8000.

Seria 8000 jest szeroko stosowany w transmisji, studiach muzycznycg i post - produkcyjnych na całym świecie. Nadaje się do profesjonalnej pracy w małych pracowniach oferuje precyzyjne możliwości monitorowania z łatwością instalacji. Znakomita jakość dźwięku sprawia, że ​​8010 jest idealnym rozwiązaniem dla małych pracowniach, doskonałym rozwiązaniem dla przenośnych urządzeń nagrywających i innych prac produkcyjnych.
 
Wyposażony w symetryczne wejście XLR, 3 -calowy głośnik niskotonowy , głośnik wysokotonowy i skutecznych wzmacniaczy klasy w klasie D - jeden dla każdego drivera. Genelec 8010 wytwarza poziom ciśnienia akustycznego więcej niż można oczekiwać od monitora tej wielkości. Inteligentny obwód sygnału pomiaru ISS automatycznie oszczędza energię poprzez wprowadzenie monitora w tryb uśpienia gdy sygnał audio jest nieobecny przez pewien czas. Po ponownym wykryciu sygnału , monitor budzi się automatycznie. Układ ten może być pominięty, gdy funkcja automatycznego trybu gotowości nie jest pożądane.
 
Dla wszechstronnych monitorow takich jak 8010 dostępna jest pełna gama akcesoriów, które obejmują wszystkie potrzeby jeżeli chodzi o montaż.
 

OPINIE ( 0 ) GENELEC 8010

Średnia ocena dla produktu ( )

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ