+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka
Firma:

Firma Skylark Records istnieje od 1996 roku i jesteśmy pierwszym sklepem tego typu w naszym kraju co daje 100 procentową wiarygodność transakcji przeprowadzonej poprzez nasz serwis.


Przesyłanie danych oraz bezpieczeństwo wyzyty w serwisie:

Sprawy bezpieczeństwa traktujemy z najwyższą powagą, dlatego nasz sklep jako jeden z niewielu z tej branży, zabiezpiecza wszelkie dane przesyłane pomiędzy twoim komputerem a naszym serwerem z użyciem technologii SSL.
Całość połączenia z naszym serwisem szyfrowana jest z użyciem certyfikatu AES 256 bit, zapewnia to najwyższą możliwą do osiągnięcia jakość szyfrowania połączenia WWW. Możesz mieć pewność iż wszystkie dane osobowe oraz dane o zamówieniach są przesyłane z użyciem zabezpieczeń tożsamych z rozwiązaniami stosowanymi w bankach internetowych.

Transakcje Płatnicze oraz Platności via SMS Premium:

Wszystkie transakcje w naszym sklepie ralizowane są przez platformę płatności.pl, specjalistów w tej dziedzinie z szerokimi referencjami.
 Żadne dane dotyczące twojego konta / karty płatniczej nie wydostają się poza system transakcyjny platnosci.pl. Bezpieczeństwo tego rozwiązania gwarantują między innymi : Master Card Security Code oraz Verified by Visa. Wymiana informacji pomiędzy sklepem/serwisem oraz bramkami jest szyfrowana w oparciu o technologie SSL

Treści Multimedialne:

Pliki pobrane z platformy Skylark Digital są całkowicie legalne do użytkowania na terenie całego świata, posiadamy prawa do cyfrowej dystrybucji wszystkich treści znajdujących się w naszej ofercie. Faktura wydrukowana z naszego systemu zapewnia podmiot kontrolujący o legalności zakupionych plików.