+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka

Platforma Skylark Records powstała w celu dostarczania wysokiej jakości legalnych treści multimedialnych w formacie MP3 i Wave.  Działalość cyfrowa jest naturalną konsekwecją oferty naszej firmy zajmującej się sprzedażą muzyki na nośnikach fizycznych Vinyl CD oraz sprzętu muzycznego.

Ideą naszego systemu jest na tyle elastyczne oprogramowanie aby umożliwiało ono prowadzenie sprzedaży dowolnych gatunków muzycznych przez dużych dystrybutorów i wytwórnie ale przede wszystkim przez pojedynczych artystów dostarczających swoje utwory na naszą platformę. Wszelkie treści sprzedawane w naszym sklepie są kompatybilne z każdym odtwarzaczem i systemem operacyjnym dostępnym na rynku. Platforma ciągle poszerza swoją ofertę gatunkową starając się zmaksymalizować ilość dostępnych treści.

Skylark Records posiada swoją własną infrastrukturę serwerową usytuowaną w strzeżonej certyfikowanej serwerownii. Nasza aplikacja jest oparty o technologie wirtualizacji dzieki czemu zapewnia wysokie bezpieczenstwo powierzonych danych.Całość połączenia pomiędzu użytkownikami a Skylark jest szyfrowana z użyciem certyfikatu AES 256 bit, zapewnia to najwyższą możliwą do osiągnięcia jakość szyfrowania połączenia WWW. Płatności w sklepie realizowane są za pomocą zewnętrznej firmy PayU S.A , która zapewnia całkowite bezpieczeństwo transakcji. Bezpieczeństwo tego rozwiązania gwarantują między innymi : Master Card Security Code oraz Verified by Visa. Nasz serwis jest w pełni automatyczną aplikacją i  księgowanie sprzedaży oraz okresowe raporty ze sprzedaży generowane są w sposob automatyczny. Nasza aplikacja umożliwia sprzedaż traści znajdującej się w serwisie na zewnętrznych platformach lub stronach www.

W chwili obecnej system obsługuje dostawy treści z platform CI (UK) oraz D23 (Niemcy).
 W swojej  ofercie posiadamy także szereg polskich labeli udostępniając aplikację umożliwiającą dodawanie treści do serwisu bezpośrednio przez samych artystów lub pracownikow wytwórni muzycznych.

W sprawię dystrybucji muzyki w domenie cyfrowej prosimy o kontakt pod nr telefonu 42 239 0015 lub email biuro@skylark.com.pl