+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka

Dostępność produktów z kategorii Płyty Winylowe:

Katalog płyt winylowych sklepu skylark records podzielony jest weglug trzech statusów które podane są przy każdej płycie i są to:

  • płyty "w magazynie" - są to płyty ktore znajdują się obecnie w magazynie naszego sklepu
  • płyty "na zamówienie" - są to pozycje które po złozeniu zamówienia zamawiamy u naszych dostawcow
  • status "brak" - oznaczający że nie ma już możliwości zamowienia danej pozycji  

Wiecej informacji na temat dostępnośći konkretnych pozycji z kaalogu Płyty Winylowe prosimy kierować na winyle@skylark.com.pl

Dostępność produktów z kategorii Sprzęt:

Większość popularnych produkty z katalogu "Sprzęt" dostępne jest od ręki lub w ciągu 1/2 dni roboczych w zależności od ich dostępności u dostawców i hurtowników sprzętu.
 W przypadku dłuzszego niż [ 1/2 dni robocze ] oczekiwania na dostawę zamówionych towarów klient zostanie poinformowany o tym fakcie telefonicznie lub pocztą email. Dostępnośc produktów nagłośnieniowych oraz ich dostawa ustalana jest indywidualnie.

Jednocześnie informujemy że obecne przpisy prawne określają że w przypadku zamówienia towaru konsumpcyjnego, sprzedawca powinien wydać ją konsumentowi niezwłocznie, nie później niż w ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy, chyba że uzgodniono inaczej. Podstawa prawna: art. 5431 § 1 Kodeksu Cywilnego. 

Dostawa:

Przesyłki wysyłane są codziennie a usługę tą realizuje dla nas firma UPS. Każda przesyłka podlega monitorowaniu przez system UPS i zarówno nadawca jak i odbiorca informowany jest o zmianach statusu dostarczenia przesyłki drogą mailową. Wysyłka zamówienia realizowana jest po od zaksięgowaniu płatności dla zamówienia na naszym koncie bankowym. Dla stałych klientów istnieje możliwość realizacji zamówienia za pomocą usługi UPS - Pobranie. Zmiana formy doręczenia jest możliwa wyłącznie po kontakcie telefonicznym. Przesyłki zagraniczne wysyłane są z użyciem firmy kurierskiej DPD. Informacja na temat kosztów i terminów dostaw przesyłek zagranicznych odnajdziesz tu.


Odbiór osobisty towarów zamówionych na odległość jest możliwy wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu!