+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka
KORG Electribe Sampler 2
KORG Electribe Sampler 1

KORG Electribe Sampler

423.81 € 1780.00
KUP TERAZ BEZ REJSTRACJI
NEGOCJUJ CENĘ

Opis KORG Electribe Sampler

Korg Electribe Sampler to wersja AD2014 kultowego grooveboxa w wersji z samplerem. 

Nowy KORG electribe wyposażony w 200 gotowych prestów patternów, które obejmują wszystkie nowoczesnie gatunki muzyki elektroncznej od house i techno do Trap i EDM. Electribe oferuje teraz polifonię, co daje możliwości do tworzenia złożonych akordów. 16 podswietlanych padów realizują funkcje sekwencera oraz klawiatury z możliwością zapisyawnia fraz w czasie rzeczywistym.

KORG Electribe posiada zaimplemetowany dotykowy panel z funkcją skali z Korg Kaossilator, co oznacza, że ​​można z jego pomocą odgrywać przebiegi nigdy nie gra trafiając na "falszywą" nutę. Sam silnik silnik syntezatora to jak podaje producent "maksymalna swoboda tworzenia i najszybsze genrowanie dźwięku" i oferuje 409 przebiegow oscylatorów z modelowaniem analogowe i PCM. Filtry w nowym Electribe dziedziczone z syntezatora KingKorg.

Electribe oferuje kompresor i overdrive oraz efekty master sterowane z panelu dotykowego. Z pomocą padow mozna można poruszać się między się patternami co oczywiście może być nagrywane. Instrument posiada komunikację MIDI IN / OUT, ​​Sync IN / OUT jest również umożliwia zsynchronizowane pracy z serią Volca, Monotribe lub MS-20 mini. Electribe można zasilać z sieci lub sześcioma bateriami AA.

Ostatnią funkcją która zasługije na szeroką uwagę jest kompybilność nagran ELECTRIBE z Ableton Live. Wszystkie części projektu Electribe mogą być eksportowane w formacie Live i pojawiają się jako Sceny i klipy w Abletonie. Daje to ogromny potencjał aby sesja na KORG ELECTRIBE przekształcila się w profesjonalny projekt produkcyjny w oprogramowaniu DAW.

 

OPINIE ( 3 ) KORG Electribe Sampler

Średnia ocena dla produktu ( )
( leszek )

dziala na bateriach - poproszę natychmiast go

( Bog_us_ław )

Niezgodnie z opisem ,ale lustro xd; miał być sampler a ...

( Bog_us_ław )

W porzo nastąpiła poprawa !!

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ