Wyszukaj po marce

KORG Electribe Sampler

Pokaż wszystkie (3) obrazy
1939.00 zł 1490.00 zł
KUP TERAZ BEZ REJSTRACJI

Opis - KORG Electribe Sampler

Korg Electribe Sampler to wersja AD2014 kultowego grooveboxa w wersji z samplerem. 

Nowy KORG electribe wyposażony w 200 gotowych prestów patternów, które obejmują wszystkie nowoczesnie gatunki muzyki elektroncznej od house i techno do Trap i EDM. Electribe oferuje teraz polifonię, co daje możliwości do tworzenia złożonych akordów. 16 podswietlanych padów realizują funkcje sekwencera oraz klawiatury z możliwością zapisyawnia fraz w czasie rzeczywistym.

KORG Electribe posiada zaimplemetowany dotykowy panel z funkcją skali z Korg Kaossilator, co oznacza, że ​​można z jego pomocą odgrywać przebiegi nigdy nie gra trafiając na "falszywą" nutę. Sam silnik silnik syntezatora to jak podaje producent "maksymalna swoboda tworzenia i najszybsze genrowanie dźwięku" i oferuje 409 przebiegow oscylatorów z modelowaniem analogowe i PCM. Filtry w nowym Electribe dziedziczone z syntezatora KingKorg.

Electribe oferuje kompresor i overdrive oraz efekty master sterowane z panelu dotykowego. Z pomocą padow mozna można poruszać się między się patternami co oczywiście może być nagrywane. Instrument posiada komunikację MIDI IN / OUT, ​​Sync IN / OUT jest również umożliwia zsynchronizowane pracy z serią Volca, Monotribe lub MS-20 mini. Electribe można zasilać z sieci lub sześcioma bateriami AA.

Ostatnią funkcją która zasługije na szeroką uwagę jest kompybilność nagran ELECTRIBE z Ableton Live. Wszystkie części projektu Electribe mogą być eksportowane w formacie Live i pojawiają się jako Sceny i klipy w Abletonie. Daje to ogromny potencjał aby sesja na KORG ELECTRIBE przekształcila się w profesjonalny projekt produkcyjny w oprogramowaniu DAW.