+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka

KORG Triton Taktile 25

237.86 € 999.00
KUP TERAZ BEZ REJSTRACJI
NEGOCJUJ CENĘ

Opis KORG Triton Taktile 25

KORG TRITON taktile 25 - wersja 25 klawiszy to nowy produkt w gamie kontrolnych klawiatur  KORG charakteryzują się bardzo stylowym wzornictwem, oraz jakością klawiatury stosowanej wcześniej w syntezatorach i stacjach roboczych takich jak KingKORG i Krome .

Triton takile jest naladowany funkcjami, które sprawiają że kreacja staje się jeszcze latwiejsz i przyjemniejsza. Należą do nich takie rozwiązania jak touchpad odziedziczony po Kaossilatorze który pozwala grać melodie używając tylko jednego palca, pady które umożliwiają generowanie akordów w wybranej wcześniej tonacji i skali oraz arpeggiator, który zapewnia mnogość przebiegów rytmicznych .

Oczywiście taktile i TRITON taktile posiada również funkcje, których można oczekiwać od tradycyjnego kontrolera MIDI. Posiada wszystkie podstawowe kontrolery takie jak suwaków i przełączników, a ich ​​konfiguracja banalna, dzięki czemu można od razu rozpocząć produkcję muzyki. Wygoda to nie jedyna atrakcja TRITON taktile bo TRITON dodaje do dyspozycji 512 dźwięków z  KORG TRITON bestsellerowej stacji roboczej muzyki szanowanej przez najlepszych muzyków na całym świecie.

OPINIE ( 0 ) KORG Triton Taktile 25

Średnia ocena dla produktu ( )

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ