+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka
Marantz Professional Marantz Turret 7
Marantz Professional Marantz Turret 6
Marantz Professional Marantz Turret 5
Marantz Professional Marantz Turret 4
Marantz Professional Marantz Turret 3

Marantz Professional Marantz Turret [Broadcast Video Streaming System]

297.38 € 1249.00
KUP TERAZ BEZ REJSTRACJI
NEGOCJUJ CENĘ

Opis Marantz Professional Marantz Turret [Broadcast Video Streaming System]

System transmisji video streaming oraz podcast, kamera full HD [kompresja H.264], mikrofon pojemnościowy USB z popfiltrem, funkcją mute i regulacją wzmocnienia, pierścieniowa lampa LED z filtrami, wzmacniacz słuchawkowy z regulacją, solidny statyw.

Jest to wyjątkowe, uniwersalne narzędzie transmisyjne, które zapewnia wszystkim podcasterom, graczom lub internet streamerom wysokiej jakości urządzenie z wieloma konfiguracjami do tworzenia profesjonalnej prezentacji. Jest kompaktowy i prosty, idealny na komputery stacjonarne i sprzęt przenośny. Posiada szybkie wyjście USB-C zapewniające małe opóźnienia i wbudowany rodzielacz USB. Ponadto jest wbudowany wzmacniacz słuchawkowy, więc monitorowanie audio jest bardzo proste. Wszystko, czego potrzebuje wymagający entuzjasta streamingu jest w jednym wygodnym pakiecie o wysokiej wydajności. Załączony aparat zaopatrzony jest w autofocus a sygnał wideo jest w rozdzielczości Full HD 1080p (do 1920 x 1080 pikseli) i jest kompatybilny z najnowszą wersją Skype. Posiada także automatyczną korektę przy słabym oświetleniu i jest kompatybilny: z Windows® 7, Windows 8, Windows 10 lub nowszym oraz Mac OS 10.6 lub nowszym (HD 720p na FaceTime dla Mac lub innych obsługiwanych połączeń wideo; Nagrywanie wideo Full HD 1080p z odtwarzaczem QuickTime), dodatkowo Chrome OS ™, Android w wersji 5.0 lub nowszej (z obsługą połączeń wideo).

Dołączony mikrofon jest wyjątkowo wydajnym urządzeniem z membraną elektretową o średnicy 14 mm, czułością -34dB ± 2dB (0dB = 1V / Pa @ 1kHz), maks. SPL 132 dB (THD: 0,5% 1kHz) i szerokim pasmem przenoszenia o wartości 150 – 15 kHz. Dla wygody użytkownika przedwzmacniacz jest zintegrowany z regulacją wzmocnienia mikrofonu w urządzeniu przez co użytkownicy mogą bezpośrednio monitorować sygnał mikrofonu podczas nagrywania lub nadawania, bez opóźnienia monitorowania przez wyjście słuchawkowe komputera, dlatego jest także wbudowane autonomiczne wyjście słuchawkowe z regulacją poziomu głośności.

Sama wieża Turret zawiera wszystkie elementy sterujące, którymi podcaster będzie mógł uzyskać dostęp do systemu. Jest ściemniacz światła LED, z wyłączeniem w skrajnej lewej pozycji, wyjściem słuchawkowym, głośnością słuchawek, pokrętłem wzmocnienia mikrofonu, przyciskiem wyciszania mikrofonu i włącznikiem / wyłącznikiem kamery. Z tyłu wieży znajduje się gniazdo USB-C do podłączenia do komputera PC lub MAC , dwa gniazda USB 3.0 i gniazdo wejściowe 12VDC. Lampa pierścieniowa LED ma średnicę 100 mm i temperaturę barwową 5600 K zrównoważoną w świetle dziennym. Jest przystosowana do ściemniania i zawiera akcesorium Cool Filter 7000K, akcesorium Warm Filter 3000K i filtr Diffused Daylight Filter wszystkie filtru są plastikowe i zatrzaskowe.

Wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy jest kluczową częścią systemu Turret. Bez wyraźnego przesyłu sygnału do słuchawek, nadawanie, podcasting czy wrażenia w grach traci sens. W tym zakresie sprzęt wraz ze wzmacniaczem słuchawkowym o nienagannej jakości: THD <0,009%, gdzie stosunek sygnału do szumu> 100 dB i pasmo przenoszenia 20-20 kHz , plasuje się w najwyższej pólce sprzętowej. Przy mocy wyjściowej RMS równej 130 mW i impedancji 30 omów, wzmacniacz słuchawkowy Turret będzie także napędzał praktycznie dowolne słuchawki do bardzo wysokiej jakości, z najwyższą klarownością i dokładnością.
Ten rodzaj zdrowego rozsądnego, zorientowanego na użytkownika układu i konstrukcji sprawia, że Turret jest niezwykle łatwy i intuicyjny w użyciu, jednocześnie zapewniając ekstremalnie wysoką wydajność bez wysiłku. Dla użytkownika końcowego system jest płynny i przejrzysty.

 

OPINIE ( 0 ) Marantz Professional Marantz Turret Broadcast Video Streaming System

Średnia ocena dla produktu ( )

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ