+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka
moog DFAM 4
moog DFAM 3
moog DFAM 2
moog DFAM 1

moog DFAM [Drummer From Another Mother]

566.43 € 2379.00
KUP TERAZ BEZ REJSTRACJI
NEGOCJUJ CENĘ

Opis moog DFAM [Drummer From Another Mother]

Moog prezetuje DFAM Drummer from Another Mother najnowszy semimodularny instrument prerkusyjny przeznaczony do tworzenia sekwencji  i zupelnie nowych obszarow rożnorakich kompozycji rytmicznych

Zaopatrzony w analogowy sekwencer DAFM oferu generator Withe Noise + dwa analogowe oscylatory o szerokim zakresie - z latwością przechodzące pomiędzy rytmicznymi pulsacjami, bassem kończąc na rezonujących dzwonkach. Takie syngnały ksztaltowane są następnie przez klasyczny filtr drabinowy Moog z trybami Low i High Pass. DFAM zachowuje się bardzo organicznie dzięki trzem dedykowanym obwiedniom pracują dynamicznie z sekwencerem powodując "oddychanie" bębnow tribalowych, ewoluowanie industrialnych struktur i tekstur. Chaotyczny Noise moze być stworzony i stłumiony z pomocą kilku potencjomentrów. Olbrzymi potencjał tego ekspresyjnego instrumentu analogowego ralizować można przez bardzo głęboką eksplorację i eksperymenty dzwiękowe.

Każdy Moog DFAM jest dostarczany z pakietem kabli Patch Moog, które odblokowują dostęp do 24-punktowego modularnego patchbaya. Używaj go do tworzenia nowych dźwięków lub dziwnych zachowań syntezatora. DAFM można synchronizowac z nieograniczoną liczbą jednostek DFAM i Mother-32 oraz integrować  z modularnym środowiskiem produkcyjnym Eurorack.

OPINIE ( 3 ) moog DFAM Drummer From Another Mother

Średnia ocena dla produktu ( )
( procop )

SUPER! Ale Juz widze ze pewnie trzeba miec ze dwa ...

( mord )

gut gut!

( Milan )

Petarda!!! Próbki z neta nie pokazują co potrafi ta maszyna.

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ