Search by brand

moog DFAM (Drummer From Another Mother)

Pokaż wszystkie (5) obrazy
Zapytaj o cenę

Description - moog DFAM (Drummer From Another Mother)

Moog prezetuje DFAM Drummer from Another Mother najnowszy semimodularny instrument prerkusyjny przeznaczony do tworzenia sekwencji  i zupelnie nowych obszarow rożnorakich kompozycji rytmicznych

Zaopatrzony w analogowy sekwencer DAFM oferu generator Withe Noise + dwa analogowe oscylatory o szerokim zakresie - z latwością przechodzące pomiędzy rytmicznymi pulsacjami, bassem kończąc na rezonujących dzwonkach. Takie syngnały ksztaltowane są następnie przez klasyczny filtr drabinowy Moog z trybami Low i High Pass. DFAM zachowuje się bardzo organicznie dzięki trzem dedykowanym obwiedniom pracują dynamicznie z sekwencerem powodując "oddychanie" bębnow tribalowych, ewoluowanie industrialnych struktur i tekstur. Chaotyczny Noise moze być stworzony i stłumiony z pomocą kilku potencjomentrów. Olbrzymi potencjał tego ekspresyjnego instrumentu analogowego ralizować można przez bardzo głęboką eksplorację i eksperymenty dzwiękowe.

Każdy Moog DFAM jest dostarczany z pakietem kabli Patch Moog, które odblokowują dostęp do 24-punktowego modularnego patchbaya. Używaj go do tworzenia nowych dźwięków lub dziwnych zachowań syntezatora. DAFM można synchronizowac z nieograniczoną liczbą jednostek DFAM i Mother-32 oraz integrować  z modularnym środowiskiem produkcyjnym Eurorack.