Wyszukaj po marce

moog Little Phatty Stage II

Pokaż wszystkie (3) obrazy
5690.00 zł 5399.00 zł
KUP TERAZ BEZ REJSTRACJI

Opis - moog Little Phatty Stage II

Moog - Little Phatty Stage II - analogowy syntezator z rodziny Little Phatty

Oczywiście tak jak w przypadku poprzednich wersji tego syntezatora mamy do czynienia z w pełni analogowym torem sygnałowym, dwoma bardzo stabilnymi oscylatorami VCO, napięciowo sterowanym filtrem VCF oraz całą gamą innych cech do których należą: zewnętrze wejście audio, wejścia CV i Gate [do sterowania napięciowego] i pełną kontrolą przez MIDI.

Dodatkowo, w tej wersji pojawiły się nowe funkcje: MIDI over USB [czyli sterowanie MIDI bezpośrednio przez kabel USB], MIDI Clock Sync [synchronizacja zegara przez MIDI], arpeggiator, przycisk nabicia tempa Tap Tempo, no i oczywiście nowe stylowe wykończenie. Dzięki nowym funkcjom Little Phatty Stage II odnajdzie się znakomicie w nowoczesnym środowisku muzycznym: sterowanie bezpośrednio z komputera przez USB w połączeniu z ciepłym analogowym brzmieniem jest szczytem marzeń każdego muzyka, nieważne czy to „klasyk”, czy wybiegający w przyszłość producent wyposażony w laptopa i mnóstwo syntezatorów programowych. Co więcej, po połączeniu syntezatora bezpośrednio do komputera możemy korzystać z edytora programowego Little Phatty Editor / Librarian.

Z kolei MIDI Clock Sync pozwala na synchronizowanie generatora LFO i arpeggiatora z tempem narzuconym przez zewnętrzny sekwencery MIDI/Audio, maszynę perkusyjną lub program komputerowy. Wszelkie przebiegi typu S&H [Sample and Hold], trójkąt, kwadrat, piła czy fala wznosząca mogą perfekcyjnie współgrać z tempem utworu, bębnami czy arpeggiatorem.

No właśnie – arpeggiator – tajna broń twórców muzyki elektronicznej i nie tylko. Przyda się w każdym stylu muzycznym wzbogacając statyczne brzmienie innych instrumentów, a do tego oczywiście zsynchronizuje się z tempem głównym. Jeśli zaś nie łączymy naszego syntezatora z żadną maszyną, możemy łatwo dopasować tempo jego generatorów poprzez „wstukanie” rytmu przyciskiem Tap Tempo. Nie zapominając o wspaniałym i eleganckim wykończeniu w kolorze czarnym, spójrzmy na dane techniczne Little Phatty Stage II.