Wyszukaj po marce

Opis - moog Minitaur 2.0

MOOG MINITAUR najnowszy analogowy syntezator ze stajni moog w budzetowej wersji kompaktowej

Moog Minitaur to najnowszy kompaktowy syntezator do basu Moog z rodziny Taurus. Minitaur jest kompaktowy i potężny analogowy syntezator basowy cechujący się klasycznym jednym pokrętłem funkcyjnym. Przede wszystkim jest to pierwszy instrument z rodziny Taurus, ktory nie posiada pedałów. Urządzenie o wymiarach zaledwie 8,5 "x 5,25" i wadze mniej niż 3 kg generuje potężny analogowy bas , dostępny wczesniej tylko wsród starszych braci , integrując się także z obecnymi śrdowiskami produkcyjnymi typu DAW po przez zastosowanie złącza usb pracującego jako interface midi. Moog Minitaur oznacza kolejny rozdział w historii  rodziny Taurus, poprzez wprowadzenie nowych interfejsu użytkownika zwiększeniu poziomu dostępności produktu po przez ustalenie ceny na bardzo średnim poziomie rynkowym. 

W 2009, Moog Music ukazał się Taurus 3 Bas Pedal, nowoczesna reinterpretacja klasycznego Taurus Bass Pedals. Taurus 3 jest obecnie wykorzystywany przez takich artystów jak The Black Keys, Animal Collective, Jean Michel Jarre: Tak, Weezer, i Dave Matthews Band. Od początku firmy Moog Music, Bob Moog testował swoje idee, instrumenty i dźwięki z muzykami i kolegami. Zgodnie z tą tradycją, Minitaur został przetestowany przez szeroki wachlarz producentów, artystów i kompozytorów w tym: Geddy Lee, legendę techno Derrick May, Holy Fuc i Nicka Raskulinecz'a. Entuzjastyczna reakcjatych osób to początek nowej generacji w linii syntezatorów basowych Taurus.

Minitaur posiada jedno kluczowe rozwiązanie powidujące iż sprawdzi się on świetnie zarówno w studio oraz jako syntezator na scene w trakcie występów live a jest nim brak jakiekolwiek menu lub submenu dające pełną kontrolę wszytkimi parametrami za pomocą dedykowanych potencjometrów.

Podstawowe Funkcje Moog Minitaur:

  • Kompaktowa, wytrzymała stalowa obudowa
  • Dwa bardzo stabilne oscylatory z przebiegami Sawtooth i Squere.
  • Klasyczny Moog filt grzebieniowy
  • Dwa  generator obwiedni ADSR w stylu Minimoog  z Release On / Off
  • Trójkątny przebiej LFO do modulacji VCF / VCOs
  • DIN MIDI In i MIDI przez USB
  • Wejśćie CV dla pitch,filtra,volume i gate 
  • Zewnętrzne wejście audio
  • Wyjście słuchawkowe