+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka
moog Minimoog Voyager XL 1

moog Minimoog Voyager XL

5761.90 € 24200.00
KUP TERAZ BEZ REJSTRACJI
NEGOCJUJ CENĘ

Opis moog Minimoog Voyager XL

Moog - Minimoog Voyager XL najpoteżnieszy z rodziny Moog 

Instrument zaprojektowano na 40 lecie istnienia Minimooga. Minimoog Voyager XL jest potężnym analogowym syntezatorem stworzonym w hołdzie dla syntezatorów Mooga. Posiada w sobie serce Minimooga – Model D. Potężne oscylatory i ciepło brzmiące filtry Moog dają niepowtarzalne brzmienie, a wytrzymała konstrukcja i intuicyjna obsługa sprawiają, że masz poczucie obcowania z wysokiej klasy instrumentem muzycznym.

Voyager XL posiada w 100% analogowy tor sygnału  ze stabilnymi oscylatorami, pamięć presetów, touchpad, mapowanie potencjometrów oraz rozbudowane funkcje MIDI. Do tego wszystkiego należy również dodać wstęgowy kontroler i 61 klawiszową klawiaturę. Wszystko razem tworzy potężny analogowy monofoniczny syntezator zbudowany na 40 letnim doświadczeniu firmy Moog w tworzeniu analogowych syntezatorów. 

MINIMOOG VOYAGER XL jest monofonicznym analogowym syntezatorem przeznaczonym zarówno dla producentów muzycznych jak i na scenę. Oparty jest na brzmieniowym silniku Minimoog Voyager i zawiera w sobie w zasadzie całą funkcjonalność i brzmienie oryginalnego Minimooga Model D i Voyager z dodatkiem interesujących funkcji z modularnych syntezatorów Mooga.

OPINIE ( 0 ) moog Minimoog Voyager XL

Średnia ocena dla produktu ( )

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ