+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka

Opis Mutable Instruments Elements

Mutable Instruments Elements jest modułem a raczej całym syntezatorem opartym na tzw. syntezie "modal synthesis" W tym unkalnym brzmieniowo module synteza dzwięku składa się z dwóch części:

  • Pierwsza część to tzw. "Exciter synthesis section" - W tej części mam generatory dzwięu: bowing noise, blowing noise, percussive impulses plus obwiednie i mikser.
  • Druga część to tzw. "Modal resonator" - W tej części dochodzi do drastycznych zmian dźwięku w zależności od wybranego jednego z trzech trybów. Na samym końcu toru audio umieszczony jest jeszcze pięknie brzmiący pogłos "Reverb".

Wszystkie widoczne parametry można sterować prądem co daje wielkie możliwości modulacji. Moduł można również wzbudzać za pomocą innego modułu np: Ears Mutable Instruments. Ilość kombinacji jest nieograniczona. Dźwięki jakie oferuje Elements są zaskakujące i nietuzinkowe. jest to jeden jest to najbardziej kreatywnych modułow w historii firmy Mutable Instruments oraz wsród wszystkich modułów występujących na rynku. Na koniec tzw. "Easter egg". Jest to alternatywne oprogramowanie producenta które zmienia moduł Elements w syntezator FM.

 

 

 

 

OPINIE ( 0 ) Mutable Instruments Elements

Średnia ocena dla produktu ( )

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ