+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka
Native Instruments TRAKTOR KONTROL S8 1
Native Instruments TRAKTOR KONTROL S8 2

Native Instruments TRAKTOR KONTROL S8 [KONTROL S8]

952.14 € 4535.00
952.14 € 3999.00
KUP TERAZ BEZ REJSTRACJI
NEGOCJUJ CENĘ

Opis Native Instruments TRAKTOR KONTROL S8 [KONTROL S8]

TRAKTOR KONTROL S8 - DJSKI KONTROLER KOMPLATYBILNY Z SYSTEMEM STEMS 

Native Instruments powraca na scene kontrolerów DJskich z nowym produktem KONTROL S8 - kompletną stacją djską podiadającą wbudowane wyświetlacze OLED sekcją padow RGB oraz wbudowaną kontrolą TRAKTOR Remix Deck.

Nowy Kontroler DJ Kontrol S8 to rozbudowana konstrukcja S4 przeprojektowana o elementy które nie liczyły się zainteresowaniem użytkownikow a wprowadzono szereg nowych rozwiązań pozwalających na kontrolę wszystkich funkcjonalności oprogramowania TRAKTOR. Pierwsz rzecz jak rzuca się w oczy to brak kół jog w kontrolerze! Projektanci NI zdecydowali że KONTROL S8 wyposażony będzie w dotykowy Touch strip pozwalający na kontrolę nad utworem i pitch wraz z 8 padmi RGB pracujących w 4 trybach: hotcue/lop/freeze/remix. Dodatkowo powyżej otrzymujemy potencjometry suowakowe oraz obrotowe umożliwającą kontrolę Remix Deck a ponad nimi duze wyświetlacze OLED wyswietlające Waveformy oraz komórki remixdecków oraz elementy kontrolne umożliwiające przeglądanie biblioteki muzycznej - każdy deck posiada własną sekcję "browse".

Sam mikser to kalsyczna 4 kanałowa konstrukcja z centralnie umieszczonym duzym potencjometrem Tempo i dedykowanym potencjometrem dla filtra realizowanego przez oprogramowanie na każdym z kanałów. Nowością konstrukcyjną jest zdejmowany przedni panel urządzenia umożliwający dostęp do potencjometrow suwakowych i ich wymianę. Panel frontowy to dwa wyjscia słuchawkowe 1/4" oraz mini jack, regulacja krzywej crossfadera oraz mikroprzełączniki umożliwiające przypisane wybranych kanałow do crossfadera.

Nowy traktor Kontrol S8 obsługuje tyb DVS wiec oczyistym jest sterowanie gramofonami z użyciem płyt z kodem czasowym lub CD z pomocą oprogramowania Traktor Scratch PRO który otrzymujemy w zestawie. PLyty winylowe ani plyty CD nie są częścią zestawu.

Kontrol S8 to flagowe urządzenie NI i przygotowany zosytał do współpracy z systemem STEMS który umożiwią granie utwów muzycznych w formie 4 sladowych plików zawierających podstawowe składowe utworu. Pliki takie dostępne są już na większości downloadowych platform muzycznych.

OPINIE ( 3 ) Native Instruments TRAKTOR KONTROL S8 KONTROL S8

Średnia ocena dla produktu ( )
( marci )

no i poprawili to co bylo słabe w poprzednim który ...

( bortos )

bylem dzisiaj w skylark i kontroler jest naprawdę dowalony , ...

( adsf )

asdfaf

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ