+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka
Native Instruments Maschine Mk2 White 1
Native Instruments Maschine Mk2 White 2
Native Instruments Maschine Mk2 White 3
Native Instruments Maschine Mk2 White 4

Native Instruments Maschine Mk2 White

544.05 € 2499.00
544.05 € 2285.00
KUP TERAZ BEZ REJSTRACJI
NEGOCJUJ CENĘ

Opis Native Instruments Maschine Mk2 White

Native Instruments Maschine Mk2 White (biała) to najnowszy kontroler z dwukierunkową komunikacją midi, oprogramowaniem w wersji 2.3 w wbudowanym syntezatorem Massive. Maschine 2.4 Software

MASCHINEw wersji Mk2 firmy to tak jak jego proprzednik sprzętowy kontroler zintegrowany z komputerowym oprogramowaniem typu DAW tym razem w nowej wersji 2.4. Nowymi funkcjami wprowadzonymi w Maschine Mk2 są przedewszystkim kolorowe pady umożliwiające uporządkowanie pracy z kontrolerem. Dodatkowo Native Instruments wprowadziło obiecywane od dawana funkcję TIME STRECH oraz Pitch Shift. Nowe efekty na czele z Transient Master oraz przebudowana sekcja MASTER z Note Repeat, Swing i Volume oraz wbudowana pelna wesja kultowego syntezatora Massiv zadowoli najbardziej wybrednych użytkowników. Do tego jak zwykle 6GB sampli dołączonych do systemu zapewnia multum możliwości kreacyjnych.

Najważniejsze cechy systemu NATIVE INSTRUMENTS MASCHINE Mk2 White

 • nowy przebudowany kontroler z kolorowymi padami i nową sekcją master
 • sampler, sekwencer, efektor i w pełni otagowana 6GB biblioteka sampli ze sprzętowym interfejsem
 • NI MASCHINE pracuje jako aplikacja samodzielna lub w trybie wtyczki do systemu DAW (VST , AU, RTAS) zapewniając pełną integrację
 • obsługa protokołu VST
 • wbudowany syntezator Massive 
 • nielimitowana ilość cofania i ponawiania operacji
 • możliwośc uruchomienia wielu instancji w oprogramowaniu DAW i kontrolowania ich z użyciem jednego kontrolera
 • zaawansowana kontrola MIDI pozwala pominąć sekwencer Native Instruments MASCHINE i wykorzystać kontroler, sampler i efekty w twoim oprogramowaniu DAW
 • 8 programowych wyjść stereo / 16 wyjść mono
 • obsługa protokołu MIDI pozwala na kontrolowanie wybranego oprogramowania i sprzętu bezpośrednio z sekwencera MACHINE

Sekwencer NI MACHINE Mk2 to kompletna stacja robocza

Dołączone oprogramowanie pozwala na łatwe tworzenie perkusji, basów, melodii i wykonywanie szybkiego aranżu. Sekwencer ma możliwość pracy w trybie Krokowym i w czasie rzeczywistym. Nagranie automatyki bądź odtworzenie sampla odbywa się za jednym naciśnieciem klawisza. Układ komórkowy pozwala na łatwą budowę scen w projekcie. Każdy projekt może zawierać do 512 różnych przebiegów i do 128 dźwięków w 8 grupach. Długośc jednego przebiegu nie jest ograniczona, może zawierać on dowolną liczbę nut i zdarzeń. Funkcja porównywania i dzielenia pozwala na szybkie przebudowywanie i tworzenie nowych przebiegów. System posiada pełne wsparcie MIDI IN/OUT dla nut, tempa i modulatora. Obsługa globalnego ustawienia Swing oraz możliwość jego zmiany dla każdej z grup. Siatka nutowa może pracować w trybie wyłączonym bądź od 1/1 do 1/128 dla sekwencera, Note Repeatera i Kwantyzacji. Opcja kwantyzacji o 50% pozwala na zachowanie duszy w nagrywanych przebiegach. Bounce w trybie 8, 16 i 24 bitowym. Drag&Drop dla przebiegów midi i twojego oprogramowania DAW.

Biblioteka sampli Native Instruments MASCHINE Mk2

Wyszukana i łatwa do uzycia oparta o tagi przeglądarka usprawnia dostęp do każdego dźwięku, loopa czy też instrumentu z dołączonej biblioteki. Kupując NI MASCHINE nabywasz 18000 sampli, 5000 sampli perkusyjnych, 403 loopy i 388 w pełni grywalnych instrumentów. W przeciwieństwie do rozwiązań sprzętowych baza sampli jest ograniczona jedynie wielkością twojego dysku twardego. Możesz wyszukiwać projekty, zestawy, dźwięki i efekty z użyciem słów kluczowych lub tagów. Native Instruments udostępnia dodatkowo płatne świetne rozszeżenia banków dedykowane do konkretnych gatunkow muzycznych.

Twoja Interakcja z NI MACHINE Mk2

Dołączony nowy kontroler w wersji Mk2 pozwala przelewać twoją kreatywnośc do oprogramowania pozwalając na pracę bez myszki z każdym z modułów oprogramowania teraz w wielu kolorach porządkując pracę z grupami dzięków.. Native Instruments MASCHINE Mk2 korzysta z innowacyjnego protokołu zapewniając dwukierunkową komunikację. Możesz korzystać z systemu bez patrzenia na monitor komputera. Kontroler posiada zmapowane skróty dla często wykonywanych operacji: Oktawa/Półtonu wyżej / niżej, przesunięcie w prawo / lewo , Kwantyzacja pełna / połowiczna, Kopiuj / Wklej , Wyczyść automatykę i zdarzenia, Cofnij / Ponów, Porównaj / Podziel.

W zestawie pakiet Komplete Select

Komplete Select jest kolekcją starannie wybranych, instrumentów i efektów najwyższej klasy, wchodzących w skład pakietu KOMPLETE. Instrumenty i efekty zapewniają w pełni profesjonalną jakość brzmienia i umożliwiają kontrolę bezpośrednio z klawiatur KOMPLETE KONTROL oraz wszystkich modeli MASCHINE. W skład pakietu KOMPLETE SELECT wchodzą: MASSIVE, MONARK, REAKTOR PRISM, THE GENTLEMAN, DRUMLAB, RETRO MACHINES MK2, VINTAGE ORGANS, WEST AFRICA, SCARBEE MARK I oraz SOLID BUS COMP i oprogramowanie KOMPLETE KONTROL (tylko użytkownicy klawiatur KOMPLETE KONTROL-S). Wartość pakietu to 1000 EURO!

Kontroler MIDI Native Instruments MACHINE Mk2

 • 2 wyświetlacze 64 x 256 pikseli
 • 41 podświetlanych kolorowych klawiszy
 • 11 wysokiej rozdzielczości pokręteł
 • możliwość pracy jako kontrolwe MIDI
 • dołączone oprogramowanie edycji komunikatów MIDI kontrolera
 • złącza: we/wy midi
 • wymiary: 320 . 295 . 60 mm
 • zasilany z magistrali USB 2.0
 • blokada Kensingtona
 • waga 1811 gramów

Zobacz tabelę porownującą wszystkie modele Native Instruments Maschine

Uptade, (wrzesień 2017) Native Instruments prezentuje nową wersję Maschine mk3

OPINIE ( 0 ) Native Instruments Maschine Mk2 White

Średnia ocena dla produktu ( )

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ