+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka

Opis Native Instruments TRAKTOR KONTROL D2

Traktor Kontrol D2 to nowy kontroler wirtualnych gramofonów od Native instruments

Firma Native Instrument probuje przedefiniować znaczenie miksowania utworów przez dja stopniowo rezygnująć z urządzeń kontrolująjących beatmatch na rzecz kreatywnej ingerencji w strukturę utworu. Do tej pory objawiało się to szeregiem funkcjonalności oprogramowania traktor umożliwiającego lopowanie nakłądanie efektow, dołączanie sampli do utworu. I tak też ksztaltują się najnowsze rozwiązania Native infertuments jak Kontrol S8 kontroler nie posiadający kół jog przystosowany do pracy z loopami i samplami z remixdeckow. Najnowsza propozyjca Producenta Traktor Kontrol D2, to można powiedzieć część Kontrol S8, odpowiedzialna za sterowanie wirtualnymi deckami. Przełożenie jest praktycznie 1:1 z uwględnieniem wszystkim funkcjonalności oraz zastosowaniem wysokiej rodzielczości wyświetlacza. 

Cała polityka Native Instruments i ich kierunek rozwoju sprzętu klaruję się z wiadmością o nowym otwartym formacie plikow muzycznych STEMS jakie NI wprowadza na rynek w połowie roku. STEMS to format w którym dj otrzyma zamiast jednej śladu , utworu - cztery tracki zawierające główne partie utworu. Cała strategia firmy zostala starannie przemyslana bo większość rozwiązań przygotowania jest do takiego systemu pracy - 2 x 4 komórki znajdują się praktycznie w kazdym kontrolerze oprogramowania Traktor. 

Pomysł na urządzenie Traktor Kontrol D2 to kontrola wirtualnych decków oprogramowania we spólpracy z mikserami lub innymi urządzeniami obsługującymi Traktor.

OPINIE ( 1 ) Native Instruments TRAKTOR KONTROL D2

Średnia ocena dla produktu ( )
( mistrz sajfodijas )

jaka cena?

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ