+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka
Clavia NORD Electro 4HP 1
Clavia NORD Electro 4HP 2
Clavia NORD Electro 4HP 3

Clavia NORD Electro 4HP [Nord Electro 4 HP]

2356.90 € 9899.00
KUP TERAZ BEZ REJSTRACJI
NEGOCJUJ CENĘ

Opis Clavia NORD Electro 4HP [Nord Electro 4 HP]

Nowy Nord Electro 4HP dziedziczy wszystkie cechy wielokrotnie nagradzanej konstrukcji Nord Electro 3, uzupełniająć je nowymi rozwiązańiami znanymi z innych instrumentow takich jak C2D. Wersja HP to klawiatura z mechanizmem młoteczkowym oraz podwojona pamięć na próbki z Nord Sound Library

Electro 4HP to najlepsza zbudowana do tej pory emulacja Hammond B3, Rhodes, Wurlitzer oraz Clavinet i fortepianu. Dodatkowo nowy silnik modułu brzmieniowego zapożyczony z Nord C2D o nazwię B3 pozwolił na zaimplementowanie brzmień takich elektrycznych pianin jak Farfisa oraz Vox. Sekacja organow w Electro 4D posiada także przprojektowaną symulację KEY Click oraz Rotary Speakers z emulacją konstrukcji o nispotykanym bzrmieniu. Urządzenie posiada półważonaą klawiatura 5 oktaw typu Waterfall oraz mechaniczne drawbary zapożyczone także z flagowego modelu Nord C2D.

Wszystkie dźwięki  w Nord Electro 4HP zarowno jeżeli chodzi o Grand Pianos jak i organy typu Vintage zostały nagrane za pomocą wypracowanych i nowoczesnych technik pobierania próbek, aby uchwycić wszystkie  niuanse i unikalne artefakty charakterystyczne instrumentów źródłowych.  Cała biblioteka Piano Nord znajduje się na płytach DVD a wszytkie Updatey nowych brzmień można pobrać nieodpłatnie ze strony www gdzie odnajdujemy biblioteki Norda. Wymiana dźwięków w Nowy Nord Electro 4HP dziedziczy wszystkie cechy wielokrotnie nagradzanej konstrukcji Nord Electro 3, uzupełniająć je nowymi rozwiązańiami znanymi z innych instrumentow takich jak C2D.

Electro 4HP to najlepsza zbudowana do tej pory emulacja Hammond B3, Rhodes, Wurlitzer oraz Clavinet i fortepianu. Dodatkowo nowy silnik modułu brzmieniowego zapożyczony z Nord C2D o nazwię B3 pozwolił na zaimplementowanie brzmień takich elektrycznych pianin jak Farfisa oraz Vox. Sekacja organow w Electro 4HP posiada także przprojektowaną symulację KEY Click oraz Rotary Speakers z emulacją konstrukcji o nispotykanym bzrmieniu. 

Wszystkie dźwięki  w Nord Electro 4HP zarowno jeżeli chodzi o Grand Pianos jak i organy typu Vintage zostały nagrane za pomocą wypracowanych i nowoczesnych technik pobierania próbek, aby uchwycić wszystkie  niuanse i unikalne artefakty charakterystyczne instrumentów źródłowych.  Cała biblioteka Piano Nord znajduje się na płytach DVD a wszytkie Updatey nowych brzmień można pobrać nieodpłatnie ze strony www gdzie odnajdujemy biblioteki Norda. Wymiana dźwięków w Nord Electro 4HP to po prostu kwestia "przeciągania i upuszczania" plików w menedżerze dzwięków Nord dostępnym dla systemów Mac i Windows. Nord Electro 4HP zawiera opcjonalny Long Release, idalnie do stylu legato i posiada przycisk ON / OFF dla techniki String Resonance, czy technik fortepianowych.

Nord Electro 4HP to rzecz jasna także unikalana biblioteka próbek Nord, zapewniając dostęp do Ekskluzywnego licencowanego katalogu najwyższej jakości próbek czołowych producentów sampli audio takich jak:  Mellotron, Chamberlin Sonic Reality czy PrecisionSoundi.  Nord Elektro 4HP posiada dołączony edytor próbek pozwalający dodawać i edytować żadane dźwięki do instrumentu. Edytor próbek korzysta z plików audio w formacie wav i oferuje doskonałe narzędzia, aby pomóc Ci w uzyskaniu żądanych wyników. Mapowanie kilka próbek na klawiaturze lub tworzenie płynnych pętli nigdy nie stanowi już żadnych problemów. Electro 4HP posiada 68 MB pamięci dedykowanej do próbek a wydajny algorytm kompresji bezstratnej pozwala używać próbek do trzech razy większy w porównaniu do standardowego liniowego odtwarzacza sampli.

Nord Electro 4HP posiada rozbudowaną sekcję efektów z silnikiem pozwalającym na uzyskanie dziwolągow brzmieniowych oraz natychmiastowe dodanie szumow i brudów do atmosferycznych dźwięków. Efektor posiada także Ssymulator Wzmacniacz/Głośników  Vintage 122 Rotary Speaker, dokładnie taki jaki zastosowany jest we flagowych organach, Nord C2D. Ponadto, Electro 4HP posiada elastyczny sterodelay z Tap-Tempo i trybem Ping-Pong.
to po prostu kwestia "przeciągania i upuszczania" plików w menedżerze dzwięków Nord dostępnym dla systemów Mac i Windows. Nord Electro 4HP zawiera opcjonalny Long Release, idalnie do stylu legato i posiada przycisk ON / OFF dla techniki String Resonance, czy technik fortepianowych.

Nord Electro 4HP to rzecz jasna także unikalana biblioteka próbek Nord, zapewniając dostęp do Ekskluzywnego licencowanego katalogu najwyższej jakości próbek czołowych producentów sampli audio takich jak:  Mellotron, Chamberlin Sonic Reality czy PrecisionSoundi.  Nord Elektro 4D posiada dołączony edytor próbek pozwalający dodawać i edytować żadane dźwięki do instrumentu. Edytor próbek korzysta z plików audio w formacie wav i oferuje doskonałe narzędzia, aby pomóc Ci w uzyskaniu żądanych wyników. Mapowanie kilka próbek na klawiaturze lub tworzenie płynnych pętli nigdy nie stanowi już żadnych problemów. Electro 4HP posiada 68 MB pamięci dedykowanej do próbek a wydajny algorytm kompresji bezstratnej pozwala używać próbek do trzech razy większy w porównaniu do standardowego liniowego odtwarzacza sampli.

Nord Electro 4HP posiada rozbudowaną sekcję efektów z silnikiem pozwalającym na uzyskanie dziwolągow brzmieniowych oraz natychmiastowe dodanie szumow i brudów do atmosferycznych dźwięków. Efektor posiada także Ssymulator Wzmacniacz/Głośników  Vintage 122 Rotary Speaker, dokładnie taki jaki zastosowany jest we flagowych organach, Nord C2D. Ponadto, Electro 4D posiada elastyczny sterodelay z Tap-Tempo i trybem Ping-Pong.

OPINIE ( 0 ) Clavia NORD Electro 4HP Nord Electro 4 HP

Średnia ocena dla produktu ( )

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ