+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka

Opis Novation LaunchKey Mini

Novation LauchKey Mini to nowa propozycja łacząca funkcjonalności kalwiatury midi i kontrolera typu launchpad.

LaunchKey Mini to seria mikro klawiatura midi uzupelnia Linię produktową LaunchKey oferując w tym 16 kolorowych padów z dwukierunkową komunikacja wyzwalających klipy i sceny w Ableton Live. Novation LaunchKey Mini to małoformatowa klawiatura midi 25 klawiaszowa z dodatkowymi 8 knobami oraz dodatkowymi ośmioma przyciskami funkcyjnym . LaunchKey Mini to tak jak poprzednicy zintegrowany instrument w konfiguracji software / hardware. Powierzchnia kontrolna została zaprojektowana do współpracy z dwoma intuicyjnymi aplikacjami dla iPad: Launckey i Launchpad plus dodatkowo oraz w V-Station i syntezator Bass Station dla systemów Mac i Windows.

LaunchKey Mini to rozwiązanie dla wszystkich głównych programów muzycznych, dając praktyczną kontrolę miksera, sekcji transportu i wielu innych parametrów nie zależnie od tego czy pracujesz w  Ableton Live, FL Studio, Pro Tools, Logic, Reason czy Cubase. 

Klawiatury posiadają rozwiązanie InControl Technology pozwalające na automatyczne mapowanie się do większości popularnych wtyczek VST a produkt sprzedawany jest w zestawie z Ableton Lite. 

OPINIE ( 0 ) Novation LaunchKey Mini

Średnia ocena dla produktu ( )

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ