+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka
Pioneer DJ DDJ-RZ 1
Pioneer DJ DDJ-RZ 2
Pioneer DJ DDJ-RZ 3
Pioneer DJ DDJ-RZ 4

Pioneer DJ DDJ-RZ [Digital DJ-RZ]

2023.57 € 8499.00
KUP TERAZ BEZ REJSTRACJI
NEGOCJUJ CENĘ

Opis Pioneer DJ DDJ-RZ [Digital DJ-RZ]

Pioneer prezentuje najnowsze rozwiązanie kontrolne DDJ-RZ czyli topowy kontroler przystosowany do współpracy z kompletneym DJskim rozwiązaniem programowym Recordbox DJ.

Pioneer Dj DDJ-RZ (Digital DJ-RZ) to najnowszy najbardzień zaawansowany djski kontroler midi zbudowany specjalnie dla nowego oprogramowania Pioneer Recordbox DJ.

Pioneer DDJ-RZ Professional DJ Controller to najbardziej zaawansowany kontroler DJ w gamie produktow Pioneer zbudowany w oparciu DDJ-SZ czerpiący wszystko co najlepsze z flagowego urządzenia Pioneer CDJ-2000Nexus oraz DJM-900Nexus. Tym razem jednak kontroler przystosowany jest do wspolpracy z nowym oprogramowaniem Recordbox DJ wersja 4.0 , czyli kompletnym rozwiązaniem djskim konkurencyjnym dla SERATO DJ oraz Traktor. Pełna integracja nie oznacza tylko pełnej kontrolii midi ale przedewszystkim najbardziej rozbudowany interface audio 10 in 10 out umożliwaiający podłączenie gramofonów lub/i CD Playerów.

Recordbox DJ oferuje w zasadzie identyczne funkcje znane dotychczas z takich programow jak SERATO DJ czy Traktor dlatego kontroler w zasadzie jest klonem swojego poprzednika tym razem z logo Recordbox. Pioneer DDJ-RZ posiada minimalnie przemodelowane koła jog o wymiarach indentycznych jak w serii CDJ co znacznie ułatwi pracę przyzwyczajonym do tego standardu klubowego a także pozwoli na zakup DDJ-RZ djom ktorzy na codzień w klubie używają urządzen serii Nexus a w warunkach domowych chcą posiadać urządzenie w tym samym standardzie. Duży wyświetlacz znajdujący się w centralnej części pokazuje pozycję oddtwarzania oraz odlicza czas do kolejnego CuePointu. Zmieniona została nieco materialowo także tarcza jog dla jeszcze bardziej precyzyjnej kontroli utworu co sprawia że beat juggling oraz scratch wykonuje się z większym komfortem. Jog podświtlany jest na obwodzie diodami led informując nas kolerem niebieskim o kontrolowaniu deckow AB oraz bialym dla deckow CD. Berak speed, wide pitch, slip mode to funkcjonalności które oczywiście odnajdujemy w DDJ-RZ.

Sekcja padów wygląda identycznie jak w DDJ-RZ; są to duże pady wykone w jakości premium tym razem podświetlane wielokolorowo kontrolujące i wskazujące: Hot Cue, Roll, Slicer oraz Smpler dodatkowo wyposażone tym razem w dodatkowe w funkcjonalności "Shift" : Hot Loop , Loop Save oraz Slicer Loop.

Pioneer DDJ-RZ można swobodnie stosować jako rozwiązanie instalacyjne gdyż wyposażony on jest w 4 kanałowy "standalone" mikser audio w standardzie DJM-900Nexus z najwyższej jakości faderami magnetycznym crossfaderem z pelną regulacją oraz sekcją Sound Colour FX z filtrem umożliwającą dodawanie wybranego efektu dla poszczególnego kanału z pomocą centralnie umieszczonego dużego potencjometru. Dostępnych jest 6 niezleżnych jednostek efektowych dla czterech kanałow: dwóch wejść mikrofonowych oraz sekcji master.

Urządzenie posiada wbudowany najwyższej jakości interface audio z dwoma portami usb oraz 10 wejściami oraz 10 wyjściami w których odnajdujemy najwyższej kaści konwertedy AD/DA firmy Wolfson co daje wymierne wyniki w postaci 107dB S/N ratio. To wszystko sprawia że możliwe jest podłączenie dwóch laptopów oraz granie na jednym urządzeniu dwóch djow.

Specyfikacja Pioneer-DDJ-RZ:

 • Oprogramowanie: Recordbox DJ
 • Liczba kanałów Miksersa: 4 audio, 2 mic
 • Terminale wejściowe: CD/LINE×4 (RCA), PHONO×2 (RCA), MIC x 2
 • Terminale wyjściowe: MASTER OUT×2 (RCA×1, XLR×1), BOOTH OUT×1 (1/4 "), HEADPHONE MONITOR OUT×2 (front 1/4 inch , 3.5mm MiniPin)
 • Pozostale złącza : USB B terminal x 2
 • Częstotliwość próbkowania: 44.1 kHz
 • Pasmo przenoszenia.: 20 Hz to 20 kHz
 • THD: Max. 0.002%
 • S/N ratio: 111dB lub więcej (USB)
 • Head room: 19dB
 • Wymiary: 870 mm (W) × 419.5 mm (D) × 98.4 mm (H),
 • Waga: 10.4 kg.

OPINIE ( 1 ) Pioneer DJ DDJ-RZ Digital DJ-RZ

Średnia ocena dla produktu ( )
( doktor h )

przepraszam ze tu zadaje pytanie ale czy to prawda ze ...

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ