+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka
Pioneer DJ DDJ-SP1 Skos
Pioneer DJ DDJ-SP1 Tył
Pioneer DJ DDJ-SP1 Bok

Pioneer DJ DDJ-SP1 [Digital DJ-SP1]

299.76 € 1259.00
KUP TERAZ BEZ REJSTRACJI
NEGOCJUJ CENĘ

Opis Pioneer DJ DDJ-SP1 [Digital DJ-SP1]

Pioneer DDJ-SP1 to nowy sub kontroler przeznaczony do wsparcia mikserów Pioneer DJM-900 SRT i Rane Sixty Four. Kontroler jest przeznaczony do stosowania z systemem Serato DJ i udostępnia pełną kontrolę nad 8 cue pointami przy pracy z systemem DVS. Dzięki kompletowi padów, kontrolerów, pokręteł i guzików masz możliwość korzystania z efektora Serato DJ oraz odpalania sampli, ustawiania punktów CUE. Pioneer DDJ-SP1 jest idealnym dodatkiem do miksera Pioneer DJM-900SRT jednakże może być stosowany niezależnie dzięki kompatybilności z protokołem MIDI.

Dzięki kompletowi padów, kontrolerów, pokręteł i guzików masz możliwośc korzystania z efektora Serato DJ oraz odpalania sampli, ustawiania punktów CUE. Pioneer DDJ-SP1 jest idealnym dodatkiem do miksera Pioneer DJM-900SRT jednakże może być stosowany niezależnie dzieki kompatybilności z protokołem MIDI.

Oprogramowanie Serato DJ - Pioneer DDJ-SP1

Pioneer DDJ-SP1 jest stworzony do oprogramowania Serato DJ dla DJ chcących korzystać z efektora i punktów CUE podczas korzystania z miksera DJM-900SRT. W praktyce DDJ-SP1 replikuje funkcjonalność kontrolera DDJ-SX w sekcji padów, posiada jednak 8 knobów i 8 buttonów sekcji FX, które czynią go potężnym narzędziem do wykorzystania możliwośści softu Serato DJ. Wraz z DDJ-SP1 otrzymujesz licencję na wtyczkę Serato Video, wtyczka jest kompatybilna z Serato DJ, systemem Scratch Live i ITCH. Pozwala ona na miksowanie teledysków i obrazów.

Budowa sub-kontrolera Pioneer DDJ-SP1

Pady DDJ-SP1: do dyspozycji masz szesnaście padów mogących obsługiwać aż do siedmiu różnych funkcji: Hot Loop, Auto Loop, Manual Loop, Roll, Slicer i Sampler. Funkcja Sampler Velocity uzależnia głośność odtworzonego sampla w zależności od siły z jaką uderzyłeś w pad. Każdy z padów może mieć przypisany punkt Hot CUE sygnalizując obecność podświetleniem.

 

Suwak głośności samplera - Pomiędzy padami znajdziesz suwak, którym zmienisz głośność wyjścia z padów. Dzięki tej lokalizacji możesz zarówno szybko zmieniać głośność w trakcie szybkiego grania palcami na padach, jak również podczas odtwarzania dłuższego loopa, czy sampla, który chcemy podgłosić w miksie lub zciszyć.

 

Tryb Slip - Pioneer dodał funkcjonalność trybu Slip, która powoduje iż utwór jest odtwarzany w tle w trakcie korzystania z loopów i Hot Cue.

Gałki i przyciski Efektora - przyciski i gałki są zintegrowane z oprogramowaniem Serato DJ zgodnie z algorytmami iZotope

Film z prezentacja Pioneer DDJ-SP1

 

OPINIE ( 1 ) Pioneer DJ DDJ-SP1 Digital DJ-SP1

Średnia ocena dla produktu ( )
( ludo )

alez oni leca z rymi nowymi rzeczami i do tego ...

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ