+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka
Pioneer DJ DDJ-SZ 1
Pioneer DJ DDJ-SZ 2
Pioneer DJ DDJ-SZ 3
Pioneer DJ DDJ-SZ 4
Pioneer DJ DDJ-SZ 5

Pioneer DJ DDJ-SZ [Digital DJ-SZ]

Koniec produkcji
KUP TERAZ BEZ REJSTRACJI
NEGOCJUJ CENĘ

Opis Pioneer DJ DDJ-SZ [Digital DJ-SZ]

Pioneer Dj DDJ-SZ Digital DJ-SZ to najnowszy luty 2014 najbardzień zaawansowany djski kontroler midi oprogramowania SERATO DJ z dwoma portami USB umożliwiający współpracę z gramofonami w trybie Scrtach. 

Pioneer DDJ-SZ Professional DJ Controller to najbardziej zaawansowany kontroler DJ w gamie produktow Pioneer czerpiący wszystko co najlepsze z flagowego urządzenia Pioneer CDJ-2000Nexus oraz DJM-900Nexus w pełni integrujący się z oprogramowaniem SERATO DJ. Pełna integracja nie oznacza tylko pełnej kontrolii midi ale przedewszystkim najbardziej rozbudowany interface audio 10 in 10 out umożliwaiający podłączenie gramofonów lub CD Playerów i używanie takiego sytemu Kontroler + Oprogramowanie w trybie Scratch.

Nowa rodzina kontrolerów Pioneer zawiera urządzenie otwierające serię typu "Bedroom DJ" Pioneer DDJ-SB, nieco okrojony funkcjonalnie jednak w pelni profesjonalny kontroler Pioneer DDJ-SR, kontroler dla profesjonalistów do tej pory najlepszy kontroler DJski Pioneer DDJ-SX DDJ-SX2 i obecnie odsłaniający wszystkie najnowsze technologie oraz funkcje programu SERATO DJ wielkoformatowy profesjonalny kontroler Pioneer DDJ-SZ.

Największa zmiana w stosunku do DDJ-SX to ogromne koła jog o wymiarach indentycznych jak w serii CDJ co znacznie ułatwi pracę przyzwyczajonym do tego standardu klubowego a także pozwoli na zakup DDJ-SZ djom ktorzy na codzień w klubie używają urządzen serii Nexus a w warunkach domowych chcą posiadać urządzenie w tym samym standardzie. Duży wyświetlacz znajdujący się w centralnej części pokazuje pozycję oddtwarzania oraz odlicza czas do kolejnego CuePointu. Zmieniona została nieco materialowo także tarcza jog dla jeszcze bardziej precyzyjnej kontroli utworu co sprawia że beat juggling oraz scratch wykonuje się z większym komfortem. Jog podświtlany jest na obwodzie diodami led informując nas kolerem niebieskim o kontrolowaniu deckow AB oraz bialym dla deckow CD. Berak speed, wide pitch, slip mode to funkcjonalności które oczywiście odnajdujemy w DDJ-SZ.

Sekcja padów wygląda identycznie jak w DDJ-SX; są to duże pady wykone w jakości premium tym razem podświetlane wielokolorowo kontrolujące i wskazujące: Hot Cue, Roll, Slicer oraz Smpler dodatkowo wyposażone tym razem w dodatkowe w funkcjonalności "Shift" : Hot Loop , Loop Save oraz Slicer Loop.

Pioneer DDJ-SZ można swobodnie stosować jako rozwiązanie instalacyjne gdyż wyposażony on jest w 4 kanałowy "standalone" mikser audio w standardzie DJM-900Nexus z najwyższej jakości faderami magnetycznym crossfaderem z pelną regulacją oraz sekcją Sound Colour FX z filtrem umożliwającą dodawanie wybranego efektu dla poszczególnego kanału z pomocą centralnie umieszczonego dużego potencjometru. Dostępnych jest 6 niezleżnych jednostek efektowych dla czterech kanałow: dwóch wejść mikrofonowych oraz sekcji master. 

Urządzenie posiada wbudowany najwyższej jakości interface audio z dwoma portami usb oraz 10 wejściami oraz 10 wyjściami w których odnajdujemy najwyższej kaści konwertedy AD/DA firmy Wolfson co daje wymierne wyniki w postaci 107dB S/N ratio. To wszystko sprawia że możliwe jest podłączenie dwóch laptopów oraz granie na jednym urządzeniu dwóch djow oraz co nowatorskie dla kontrolerow Pioneer, DDJ-SZ umożliwia podłączenie gramofonów i używanie kontrolera w trybie scratch i kontrolowania plików z pomocą płyt winylowych z kodem czasowym. Oczywiście dodatkowe wyjścia umożliwiają bezpośrednie zgrywanie setów na dysk komputera. 

Specyfikacja Pioneer-DDJ-SZ:

 • Oprogramowanie: Serato DJ
 • Liczba kanałów Miksersa: 4 audio, 2 mic 
 • Terminale wejściowe: CD/LINE×4 (RCA), PHONO×2 (RCA), MIC x 2 
 • Terminale wyjściowe: MASTER OUT×2 (RCA×1, XLR×1), BOOTH OUT×1 (1/4 "), HEADPHONE MONITOR OUT×2 (front 1/4 inch , 3.5mm MiniPin)
 • Pozostale złącza : USB B terminal x 2
 • Częstotliwość próbkowania: 44.1 kHz
 • Pasmo przenoszenia.: 20 Hz to 20 kHz
 • THD: Max. 0.002%
 • S/N ratio: 111dB lub więcej (USB)
 • Head room: 19dB
 • Wymiary: 870 mm (W) × 419.5 mm (D) × 98.4 mm (H),
 • Waga: 10.4 kg.

Wymagania Systemowe SERATO DJ

Windows 7

 • 32-bit: (CPU) 2.0 GHz Core 2 Duo, (Memory) 2GB
 • 64-bit: (CPU) 2.4 GHz Core 2 Duo (Memory)
 • 32-bit: (CPU) Core i3, i5 or i7 1.07 GHz Duo / (Memory) 2GB
 • 64-bit: (CPU) Core i3, i5 or i7 1.07 GHz Duo / (Memory) 4GB

Supported OS (Mac):

 • Mac OS X v10.9/10.8/10.7/10.6
 • 32-bit: (CPU) 2.0 GHz Core 2 Duo / (Memory) 2GB
 • 64-bit: (CPU) 2.4 GHz Core 2 Duo / (Memory) 4GB
 • 32-bit: (CPU) Core i3, i5 or i7 1.07 GHz Duo / (Memory) 2GB
 • 64-bit: (CPU) Core i3, i5 or i7 1.07 GHz Duo / (Memory) 4GB 

W zestawie Virtual DJ 8 PRO (pełna wersja) oraz Darmowe Pakiety Sampli

OPINIE ( 10 ) Pioneer DJ DDJ-SZ Digital DJ-SZ

Średnia ocena dla produktu ( )
( drezno )

o ku%$a! co kombajn :D

( Adam Burn )

Fenomenalne rozwiązanie na które czekałem. Posiadam SX'a, ale zafunduję sobie ...

( beniu )

no no to jest to ;d teraz mamone trzeba składac ...

( statu )

dwa usb to jest spoko naprawdę żeby clashowac sobie z ...

( djsu )

SZ jest naprawdę spoko ale mialem jakies dziwne akcje w ...

( jopa )

to jest normalnie djm-850 nawten na wysokość z dobudowanymi, sekcjami ...

( re )

fajny

( master )

bardzo dobry sprzet i nie malem zadnego problemu z jogami ...

( piotr )

900nexus + kontroler w cenie 900

( Lelle )

Od Ponad dwoch lat uzywam i jak dla mnie jest ...

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ