+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka
Pioneer DJ DDJ-WeGO3 White 1
Pioneer DJ DDJ-WeGO3 White 2

Pioneer DJ DDJ-WeGO3 White [Digital DJ-WeGO3]

295 € 1239.00
KUP TERAZ BEZ REJSTRACJI
NEGOCJUJ CENĘ

Opis Pioneer DJ DDJ-WeGO3 White [Digital DJ-WeGO3]

Pioneer DJ DDJ-WeGO3 White to łatwy do przenoszenia kompaktowy kontroler midi z oprogramowaniem Algoriddm djay2 pozwalający na używanie muzyki z serwisow Spotfy ora iTunes.

DDJ-WeGO3-W to najnowszy kontroler djski Pioneer, wersja w kolorze białym - umożliwający używanie bibliotek Spotify oraz iTunes z pomocą załączonego oprogramowania Algoriddm djay2 zainstalowanych na urządzeniach iPhone/iPod touch lub iPad. DDJ-WeGO3 umożliwia oczywiście klasyczną pracę kontrolera z dowolnym oprogramowaniem djskim zainstalowanym zarowno na platformie PC oraz Mac.  

Tak jak proprzednicy w serii DDJ-WeGO3-W zaprojektowany jest dla domowych djów niemniej jednak posiada szereg funkcjonalności znanych z profesjonalnych kontrolerów DDJ. Layout urządzenia jest przeprojektowany i kontroler oferuje dwa jak na swoje gabryty duże koła jog z umieszconymi dookoła przyciskami funckcyjnymi powalającymi na kontrolę takich paramwtrów jak Beat Sync, loopów oraz szeregu funkcjonalności wziązanych z efektorem oraz samplerem. 

Nowa wersja DDJ-WeGO3 to także nowy design - kontroler posiada niskoprofilową obudowę z płytą czołową wykonaną z aluminium. Kontroler posiada wbudowany wysokiej jakości interface audio z wyjściami RCA oraz wyjściem słuchawkowym oraz wejściem mikrofonowym.

 

OPINIE ( 0 ) Pioneer DJ DDJ-WeGO3 White Digital DJ-WeGO3

Średnia ocena dla produktu ( )

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ