+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka
Pioneer DJ DDJ-WeGO4 Black 3
Pioneer DJ DDJ-WeGO4 Black 1

Pioneer DJ DDJ-WeGO4 Black [Digital DJ-WeGO4-K]

309.29 € 1299.00
KUP TERAZ BEZ REJSTRACJI
NEGOCJUJ CENĘ

Opis Pioneer DJ DDJ-WeGO4 Black [Digital DJ-WeGO4-K]

Pioneer DJ DDJ-WeGO4-K Black to łatwy do przenoszenia kompaktowy kontroler midi z oprogramowaniem Algoriddm djay2 pozwalający na używanie muzyki z serwisow Spotfy ora iTunes.

DDJ-WeGO4 to najnowszy kontroler djski Pioneer umożliwający używanie bibliotek Spotify oraz iTunes z pomocą załączonego oprogramowania Algoriddm djay2 zainstalowanych na urządzeniach iPhone/iPod touch lub iPad. DDJ-WeGO4 umożliwia oczywiście klasyczną pracę kontrolera z dowolnym oprogramowaniem djskim zainstalowanym zarowno na platformie PC oraz Mac.  

Tak jak proprzednicy w serii DDJ-WeGO4 zaprojektowany jest dla domowych djów niemniej jednak posiada szereg funkcjonalności znanych z profesjonalnych kontrolerów DDJ. Layout urządzenia jest przeprojektowany i kontroler oferuje dwa jak na swoje gabryty duże koła jog z umieszconymi dookoła przyciskami funckcyjnymi powalającymi na kontrolę takich paramwtrów jak Beat Sync, loopów oraz szeregu funkcjonalności wziązanych z efektorem oraz samplerem. 

Nowa wersja DDJ-WeGO4 to także nowy design - kontroler posiada niskoprofilową obudowę z płytą czołową wykonaną z aluminium. Kontroler posiada wbudowany wysokiej jakości interface audio z wyjściami RCA oraz wyjściem słuchawkowym oraz wejściem mikrofonowym.

GLÓWNE CECHY KONTROLERA PIONEER DDJ-WEGO4-K:

  • prosty w podłączeniu,
  • opcja PC Master Out pozwalająca użyć głośników komputera dla wyjścia audio,
  • wbudowana karta dźwiękowa,
  • zawiera oprogramowanie rekordbox dj (dla Windows PC i Mac),
  • kompatybilny z opcjonalną aplikacją WeDJ (sprzedawana oddzielnie),
  • wymiary: 380 x 59 x 240 mm,
  • waga 1.8 kg.

OPINIE ( 0 ) Pioneer DJ DDJ-WeGO4 Black Digital DJ-WeGO4-K

Średnia ocena dla produktu ( )

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ