+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka

Opis Pioneer DJ CDJ-900 [CDJ900]

Pioneer CDJ-900 – nowy, wieloformatowy odtwarzacz cyfrowych plików.

Pioneer CDJ-900 to nowy oddtwarzacz plików audio w który wykorzystuje wszelkie dostępne kanały przesyłania danych i złącz ktorymi w obecnych czasach kompresuje się sygnał audio. CDJ-900 to kolejna nowość w ofercie Pioneer obok flagowego CDJ-2000, z którego dziewięćsetka czerpie liczne inspiracje. Urządzenie umożliwia korzystanie z wielu różnych możliwości pobierania plików włącznie z napędem CD oraz złączem USB. Wraz z odtwarzaczem użytkownik otrzymuje również rewolucyjny software umożliwiający zarządzanie biblioteką muzyczną oraz wcześniejszą edycję utworów specjalnie do twojego występu.

'Prepare & Perform’ to koncepcja Pioneer w oparciu o którą dj za pomocą programu rekordbox ( kompatybilego z Mac i PC)  przygotowanie się do występu i oferuje nowatorskie narzędzia, jak np. funkcja Quantize zapewniająca perfekcyjną synchronizację pętli. DJ może przenieść dane na nośnik USB, aby mieć dostęp do szerokiego wyboru plików muzycznych na żywo - bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń oraz niewygodnego okablowania w klubie. W zasadzie ma potrzeby nagrywania płyt CD.

CDJ-900 podobnie jak CDJ-2000 posiada pierwsze w branży rozwiązanie wykorzystujące funkcję Pro DJ Link polegające na tym iż  pliki muzyczne i dane bazy danych z jednego urządzenia USB mogą być udostępniane jednocześnie aż czterem odtwarzaczom połączonym ze sobą przez kabel sieciowy LAN. Pozwala to używanie tylko jednej pamięci masowej dla kilku Plyerów. Dane historii każdego występu zostają automatycznie zapisane i mogą stanowić prawdziwą listę odtwarzania, którą można przenieść z powrotem do rekordbox. Kolejną włąściwością CDJ-900 jest zaawansowany interfejs użytkownika nazwany przez inżynierów Pioneer HID (HID - human interface device) oraz pełne wsparcie dla protokołu MIDI zapewniające naturalną kontrolę cyfrowych systemów winylowych przez USB.

Jednostka wyposażona została również w lepszej jakości obwód wyjściowy audio, nowy procesor cyfrowo-analogowy Wolfson oraz wbudowaną 24-bitową/48 kHz kartę dźwiękową. Ponadto, ogólnie udoskonalona konstrukcja zawiera między innymi nowy wyświetlacz, poręczne pokrętło wybierania, uchwyty transportowe i blokadę Kensington. 

 

Kluczowe zalety plyera CDJ-900 Pioneer:

  • Pełna kompatybilność z szerokim zakresem formatów, odtwarzacz CDJ-900 jest kompatybilny ze skompresowanymi plikami muzycznymi skopiowanymi na nośnik USB (pamięć flash oraz przenośne dyski twarde). Jednostka może odtwarzać pliki MP3, AAC, WAV i AIFF (16/24-bity). 
  • Oprogramowanie rekordbox w koncepcji ‘Prepare & Perform’
  • Pierwsze w branży połączenie Pro DJ Link umożliwiające odtwarzania z jednego źródła na wiele odbiorników i udostępnianie pliku aż 4 innym odtwarzaczom
  • Krystaliczne brzmienie dzięki 24-bitowej/48 kHz karcie dźwiękowej, HID oraz możliwości sterowania MIDI przez USB
  • Lepsza jakość obwodu wyjściowego audio z przetwornikiem Wolfson
  • Podniesiony wyświetlacz oraz nowe pokrętło wyboru
  • Pętla beat z kwantyzacją zapewniająca perfekcyjną synchronizację punktów Cue, Pętli oraz Hot Cue 

OPINIE ( 1 ) Pioneer DJ CDJ-900 CDJ900

Średnia ocena dla produktu ( )
( Mikey )

Mam komplecik CDJ-900 , kupiłem je z DJM-700 i taki ...

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ