+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka

Opis Pioneer DJ HDJ-C70

Pioneer HDJ-C70 najnowsze słuchawki monitorujące z neodymowymi driverami

Pioneer HDJ-C70 zaprojektowane są specjalnie do monitoringu dla djów w warunkach profesjonalnych. Słuchawki to nowo opracowana konstrukcja przetwornika 40mm i magnesy neodymowe zapewniające doskonałą rozdzielczość, dokładnie przekazując głębokie basy oraz klarowne wysokie i średnie częstotliwości. Cewki przetworników wykonane są miedzi i aluminum zapewniając 2000mW mocy eliminując znieksztalcenia nawet przy wysokich poziomach ciśnienai akustycznego. Innowacyjna komora na port bass reflex eliminuje hałas tła od wewnątrz oraz z zewnątrz . Dodatkowo nauszniki zastosowane w HDJ-C70  wykonane są z miękkich materiałów dla lepszego dopasowania i zwiększenia izolacji akustycznej. 

Pioneer HDJ-C70s wyposażone są lekki, elastyczny pałąk z żywicy poliamidowej a konstrukcja słuchwek jest na tyle prosta i smukła że zapewniają komfort nawet podczas długotrwałego używania. Obie muszle uszne można obracać o 90 stopni, w dowolnym kierunku i mają gumowe uchwyty po zewnętrznej stronie - tak aby odsłuch "na jedno ucho" był wygodne i łatwe, niezależnie czy słuchawki są na głowie czy też oparte o ramie.
Wymienne części słuchawek i torba do przenoszenia to gwarancja trwałośći produktu.  Wszystkie elementy HDJ-C70 są zbudowane zgodnie z ostrymi rygorami pioneer dotyczącymi jakości materiałow. HDJ-C70 wyposażone są w dwa odpinanane przewody(spiralny i prostych) oraz poręczne etui. Większość elementów takich jak: pałąk, muszle, poduszki i wkładka na głowę są wymienne dlatego można znacznie przedłużyć żywotność słuchawek gdy jest to konieczne.

Parametry techniczne słuchawek Pioneer HDJ-C70:

Typ: Dynamiczne zamknięte słuchawki stereo
Zakres częstotliwości: 7 - 32,000 Hz
Impedancja: 40 Ω
Wyjściowy poziom ciśnienia akustycznego: 100 dB
Makymalny wyjściowy poziom ciśnienia akustycznego: 120 dB
Maksymalny poziom wejsciowy: 2,000 mW
Przetwornik: φ 40 mm dynamic
Przewody: 1.6 m stereo, 1.0 m spiralny stereo - rozciągnięty 3m
Złącze: φ 3.5 mm stereo mini plug
Waga: 195 g
Akcesoria: φ 6.3 mm stereo adapter z gwintem, opakowanie transportowe

 

OPINIE ( 1 ) Pioneer DJ HDJ-C70

Średnia ocena dla produktu ( )
( mercel )

zaryzykowalem i zamowilem bez testowania i jestem bardzi mile zaskoczony ...

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ