Wyszukaj po marce

Pioneer DJ RMX-500 (Remix-Station 500)

Pokaż wszystkie (5) obrazy
1749 zł
KUP TERAZ BEZ REJSTRACJI

Opis - Pioneer DJ RMX-500 (Remix-Station 500)

Pioneer DJ RMX-500 to nowy kompaktowy procesor efektów z samplerem.

RMX-500 to łatwy w użyciu nowy djski procesor efektowy (Remix Station) oraz sampler zbudowany w oparciu o dwa duże ponecjometry którymi to obsługijemy go. Procesor podzielony jest na 3 główne grupy:

  • Rythm FX zlokalizowana po lewej stronie część odpowiedzialną za efekty rytmiczne takie jak: ROLL,TRANS, ADD, REV DELAY, OFFSET w raz z samplerem posiadającym sumple drum machine takie jak: KICK, SNARE, CLAP, HI HAT, CYMBAL w 6 bankach kwantyzowanych i synchronizujących się do tempa utworu.
  • Scene FX zlokalozowana po prawej stronie efektora obsługiwana z pomocą prawego potencjometra oddaje następujące funkcje: MOD, ECHO, SPIRAL UP, REVERB UP(dwie wersje), NOISE(4 wersje) oraz funkcje breakdown HPF, LPF, ZIP, SPIRAL DOWN, REVERB DOWN
  • Release FX umieszczony centralnie przycisk pozwalający na wyjście z sekwencji efektowej z pomocą:  VINYL BREAK ( 9 levels), ECHO (8 wersji), BACK SPIN (9 wersji).

Efektor Pioneer DJ RMX-500 można używać także jako urządzenie studyjne łącznie z apolikacjami typu DAW gdzie efektor podłączony po USB pojawia się w sytemie jako plugin VST.