+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka

Opis Pioneer DJ TORAIZ SQUID

Pioneer DJ TORAIZ SQUID to najnowszy produktz linii Toraiz; sekwencer 16 trackow z wyjsciami CV/gate oraz 16 padami podswietlanymi dodami LED.

Nowye urządzenie Pioneer DJ to bardzo zaawansowany sekwencer z 8 głosową "polifonią" dla kazdego z 16 trackow. W pamięci SQUID znajduje sie miejsce na 128 projektów. Główną częścią urzadzenia są gumowe padamy z podświetleniem RGB pozwalające na wyzwalanie komunikatów midi w czasie rzeczywistym ale takze pracy jako step sekwencer. Umozliwia to tworzenie fraz, nagrywanie patternów ale takze przeprowadzac szeregu operacji pozwalających na modyfikacje nagranych pomysłów. I tak do dyspozycji mam takie rozwiązani jak:

  • Harmonizer pozwalający na uzyskanie złożonych brzmień;
  • Interpolation - która z kolei pozwala na przearanzowanie fraz wykorzystując paramentry Pitch, Gate, Vel z mozliwościa uzycia rozwiązania Random ktore wprowadza elementy przypdkowosci. 

Po lewej stronie urządzenia oprocz sekcji transportu i arpegiatora otrzymujemy kolejne rozwiązania umożliwiające wprowadzenie zmian w przebiegach. I tak w kolejnosci do dyspozycji mamy Speed Modulation - z kilkama przebeigami (piłokształtnym i trojkatnym), Runinng Direction oraz Groove Control czyli Swing z crossfaderem Groove Band.

Nowy sekwencer udostępnia ponadto funkcję TIME WARP pozwalającą na powrót do dowolego miejsca w edycji sekwencera co uniemozliwa utrate danego ustawienia. Pioneer Toraiz SQUID posiada dwa wyświetlacze oraz zestaw wejść i wyjść umożliwiających jego współpracę z innymi urządzeniami i instrumentami – cyfrowymi oraz analogowymi. Posiada złącza MIDI (IN, OUT1, THRU/OUT2), po dwa wyjścia CV i GATE, złącza CLOCK (IN, OUT), porty DIN SYNC (OUT1, IN/OUT2) oraz port USB typu B. Do współpracy z sekwencerem przeznaczona jest darmowa aplikacja SQUID Manager dla komputerów PC i Mac, pozwalająca na szybki transfer patternów z i do urządzenia.

OPINIE ( 0 ) Pioneer DJ TORAIZ SQUID

Średnia ocena dla produktu ( )

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ