+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka

Opis Pioneer DJ XDJ-AERO

Pioneer XDJ-AERO nowe rewolucyjne rozwiązanie kontrolera djskiego z oprogramowaniem RecordBox pracującym po sieci WiFi na urządzeniach mobinych takich jak smartphon i tablet. 

Pioneer DJ kontynuuje serię profesjonalnych djskich kontrolerów djskich wprowadzając na rynek nowe rozwiązanie o tajemniczej nazwie XDJ-AERO. Nowy kontroler "konsoleta" Pioneer wprowadza nowy standard na rynku urządzeń dla djów integrując dwudekową konstrukcję kontrolera djskiego z dedykowanym oprogramowaniem dla djów RecordBox instalownym na urządzeniach mobilnych takich jak smartphone lub tablet. Powoduje to że Pioneer XDJ-AERO jest jedeynym tego typu rozwiązaniem na rynku. Pioneer XDJ-AERO pozwala cieszyć się i miksować muzykę zapisaną na urządzeniach mobilnych oraz laptopach wpierających bezprzewodowe sieci LAN a co więcej XDJ-AERO obsługuje do czterech takich urządzeń, tak więc możliwe jest swobodne granie z kontrolera przez kilku użytkowników. Co więcej Pioneer XDJ-AERO to także klasyczny mikser audio pozwalający na podłączenie zewnętrznych playerów lub gramofonow oraz medialayer obsługujący klasyczne pamięci masowe "pendrive" podlączane do kontrolera za pomocą wbudowanych złącz USB. Firma Pioneer kontnuuje serię produktów typu DJ-Station swoim nowym produktem zaopatrzonym dodatkowo w oddtwarzacze CD o nazwie XDJ-R1.

Podstawowe funkcjonalności kontrolera Pioneer XDJ-AERO:

  • Pierwsze w branży DJing z utworów zapisanych na w smartfonach i tabletach przez Wi-Fi. Pobierając specjalną aplikację mobilną dla smartfonów i tabletów oraz podłączenia systemu bezprzewodowego po przez Wi-Fi, system umożliwia miksowanie za pomocą biblioteki muzycznej zapisanej w każdym z tych urządzeń. System XDJ-AERO obsługuje maksymalnie do czterech urządzeń. Ponadto zestaw zawiera klasyczne oprogramowanie "rekordbox ™" pozwalające zarządzać muzyką przechowywaną wewnątrz komputera PC  lub Mac oraz eksport tych plikow na urządzenie mobilne.
  • Pioneer XDJ-AERO może być wykorzystywany jako niezależny 2-kanałowy mikser audio wyposażony w porty do podłączenia zewnętrznego sprzętu, takiego jak odtwarzacze CDJ i gramofony itp.
  • XDJ AERO oferuje zzereg rozwiązań oferujących jeszcze bardziej precyzyjne i kreatywne miksowanie utworow takich jak: DRUM JOG, LAUNCH SAMPLE, sekacja efektow BEAT EFEKT (TRANS, FLANGER, ECHO, ROLL), SOUND COLOUR FILTER, BEAT SYNC oraz nową funkcję AUTO MIX pozwalającą na tworzenie playlist oraz automatyczny miks z pomocą Crossfadera oraz oraz Fade In i Fade Out
  • XDJ-AERO to smukły i stylowy wygląd dobrze wyglądający w każdym wnętrzu. Z satynowanym kolorowym panelem akrylowym, niebieskim i białym podświetleniem oraz niskoprofilowymi JOGami oraz przyciskiami sterującymi kontroler prezentuje się naprawdę świetnie.
  • Bezpośrednie nagrywanie miksu do pamięci USB umieszczonego na górnym panelu. Nagrane miksy DJ zapisywane są w formacie WAV do słuchania na smartfonach, tabletach i komputerach.
  • Wysoka jakość dźwięku w XDJ-AERO został osiągnięty przy użyciu zaawnsowanych obwodów audio z profesjonalnego sprzętu DJ użytego w sekcji master-out. Ponadto sygnałowe bloki odtwarzaczy i miksera zostały wyprodukowane w jednym chipie z pełnym cyfrowe przetwarzanie co ułatwia grę na "czystym dźwiękiu" jednocześnie minimalizując zniekształcenia w torze AD/DA.

Pozostałe urządzenia z serii Pioneer XDJ:

 

OPINIE ( 5 ) Pioneer DJ XDJ-AERO

Średnia ocena dla produktu ( )
( Damian )

Tak nie długo tylko będzie granie w stylu samo się ...

( marko )

jestem zachwycony tym pomysłem :D , czekam z niecierpliwością

( marco )

zakupiony!

( trol xd )

czy opyla sie go kupować??????????????????????Zapowiada się dobrze

( SEBA )

".................................." Urządzenie świetne.

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ