+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka

NAMM 2019

NAMM2109 - Monitorujemy nowości na targach sprzętu i technologii audio w Anheim w niedaleko Los Angeles w Kalifornii. NAMM2019 startują 22.01 kończąc się w niedzielę 27.01 i szacuje się że odwiedzi je około 120 000 osób a liczba wystawców zgłoszonych do imprezy to 7000

Black Friday / Cyber Monday Madness 2018

Czarny piątek! Cyfrowy Poniedziałek! a tak naprawdę cały tydzień promocji i zaskakujących ofert. W tym roku lista wyglada bardzo imponująco. Obłędne ceny na sprzęt renomowanych firm - zarówno na topowe modele jak i sprzęt ze średniej półki cenowej oraz akcesoria.

Elektron Analog Flagship Machines- Zwrot 100€ przy zakupie syntezatora

Do końca wrześnianie lada okazja na zakup Analogowych syntezatorów Elektron - w tym okresie dla każdego zakupionego urządzenia zwracamy równowartość 100€.

Nowa linia produktów oraz nowe platformy programowe firmy Native instruments

NI przedstawia nowe linie produktowe oraz platformy programowe. Traktor PRO 3 z kontrolerami Kontrol S4 Mk3 Kontrol S2 Mk3 oraz Komplete 12 z klawiaturami Kontrol A25 / A49 / A61. Do tego Nowe Maschine Mikro Mk3!

ADAM AUDIO - Monitory z serii T

Firma Adam Audio odpowiadając na kilka konkurencyjnych modeli wycofuje z oferty serie F i przedstawia nową, udoskonaloną serię monitorów studyjnych T7V T5V

Najlepszy Audio Interface roku 2018

Sprawdzmy co przynosi rok 2018 w tej kwesti i spróbujmy dpowiedzieć na najczęściej zadawane pytanie wszczechczasow : Jaki jest najlpeszy budzetowy interface audio do prostych zastosowan studyjnych?

ROLAND prezentuje SH-01A TR-08 SP-404A

ROLAND przedstawia kolene wznowienia klasycznych rozwiązań syntezatorow z lat 80tych tj: SH-01A oraz bębnów TR-08 oraz nową wersję samplera SP-404A.

Platforma Rekordbox DJ

Pioneer DJ przedstawia całkowicie nową aplikację umożliwiającą zarządzanie biblioteką plików, oraz pracę z kontrolerem i gramofonami w trybie DVS. Rekordbox 5.0

Dave Smith Instruments w Skylark Records

Skylark Records od kilka miesięcy jest oficjalnym przedstawicielem firmy Dave Smith Instruments na terenie Polski. W naszej ofercie znajdują się wszystkie syntezatory tego kultowego producenta a większość z nich można przetestować i ograć w siedzibie naszego sklepu w Łodzi. Poniżej krótka historia firmy oraz omówienie produktów Dave Smith.

VIP 3.1

VIP 3.1 to najnowsza odsłona nowatorskiego oprogramowania dającego dostęp i "Totalną Kreatywną Kontrolę" dla Twoich wirtualnych instrumentów i kolekcji efektów. Oprogramowanie dodawane jest do klawiatur sterujących i kotrolerów firm AKAI, M-AUDIO oraz Alesis

Elektron Music Machines

Elektron Music Machines - instrumenty które zrewolucjonizowały znany dotąd rynek syntezatorów. Krótka historia firmy oraz omówienie tych niesamowitych produktów, ktore mają ogromny wpływ na kształt dzisiejszej nowoczeniej muzyki elektronicznej.

NAMM 2018 - NOWOSCI SPRZETOWE TARGOW W CALIFORNII

NAMM2108 - Monitorujemy tegoroczne nowości na targach sprzętu i technologii audio w Anheim w niedaleko Los Angeles w Californii. NAMM2018 startują 25 Stycznia kończąc się w niedzilę 28 i szacuje się że odwiedzi je około 100 000 osób a liczba wystawcow zgłoszonych do imprezy to 15000.

Darmowe Lekcje Melodics w produktach AKAI M-AUDIO i Alesis

Od dziś do 31.03.2018 nabywcy kontrolerów i klawiatur midi firmy AKAI M-AUDIO oraz Aleis otrzymają pięć bezpłatnych lekcji zmultimedialnej platformy Melodics!

PROMO BOX 1

Więcej

PROMO BOX 2

Więcej

PROMO BOX 3

Więcej

Elektron MkII

Elektron prezentuje nowe wersje swoich maszyn Analog Four MkII, Analog Rytm MKII oraz Octatrack MKII. Wszystkie z nich posiadają nowe podświetalne przyciski oraz wysokiej rozdzielczości wyświetlacz OLED oraz kilka zmian - niespodzianek konstrukcyjnych.

MPC SPECJALISTYCZNE CENTRUM

Firma Skylark Records otrzymala Autoryzacje na sprzedarz nowej lini profesjonalnych samplerów AKAI MPC X oraz MPC LIVE. Sklepy prowadzące autoryzowaną sprzedaż otrzymały specjalne certyfikaty i oznaczone są jako MPC Specjalistyczne Centrum. Zapraszamy do zapoznania się z tekstem oaz testy sprzętu w naszym sklepie.

DENON DJ SC5000 X1800 VL12 PRIME

Firma DENON DJ po kilku latach przerwy prezętuje nowe instalacyjne urządzenia DJ: Mikser X1800, multimedialne playery SC5000 oraz gramofony VL12 Ooraz PRIME 4. Seria nowych profesjonalnych produktów DJ nosi przydomek PRIME.

AKAI PRZEDSTAWIA MPC X ORAZ MPC LIVE

Po wielu latach firma AKAI wraca do tak bardzo oczekiwanej koncepcji sprzętowego samplera. Producent zaprezentował dwa modele: w klasycznym stylu MPC X oraz kompaktowy MPC Live.

NAMM 2017 - NOWOSCI SPRZETOWE TARGOW W CALIFORNII

NAMM2107 - sprawdzamy jaki sprzęt pojawi się na tegorocznych tagrach sprzetu i technologii audio w Anheim w niedaleko Los Angeles w Californii.

NI Maschine w Komplecie

Maschine Jam nowa propozycja kontrolera oprogramowania Maschine zamyka rodzinę kontrolerów do ktorej należą Maschnie Studio, Maschine oraz Maschine Mikro. Sprawdż rożnice między urządzeniami Maschine i wybierz odpowiednią dla siebie!

KOMPLETE 11 - PORÓWNANIE WERSJI PAKIETÓW OPROGRAMOWANIA

W artykule przydatna tabela ze specyfikacją nowych pakietow Native Instruments oraz mozliwościami upgrede i update pozwalająca na wybranie odpowiedzniej wersji KOMPLETE 11.

MusikMesse 2016

MusikMesse 2016 rozpoczynają się w czwartek 7.04.2016 i są to jedne z największych targów instrumentów, akcesoriów muzycznych, oprogramowania i sprzętu komputerowego na swiecie. Targom towarzyszy impreza Pro Light + Sound gdzie swoją ofertę prezentują producenci systemów nagłośnienia oraz oświetlenia

Nowości sprzętowe targów NAMM 2016

Rozpoczynają się Targi NAMM 2016! Sprawdźcie jakie nowe rozwiązania technologiczne przygotowali w tym roku producenci rozwiązań dj, instrumentów muzycznych oraz sprzętu studyjnego i pro audio.

Odyssey Cases - Kejsy i Opakowania Transportowe z USA

Od dziś wprowadzamy do sprzeaży i dystrybucji na terenie Polski, producenta Flight Case'ów DJ Case'ów oraz techniki scenicznej, amerykanską firmę Odyssey Cases

Pioneer CDJ-2000NXS2 DJM-900NXS2

Pioneer DJ przedstawia kolejny "upgrade" instalacyjnych modeli multimedialnych playerów pod nazwą CDJ-2000NXS2 oraz cyfrowego miksera DJM-900NXS2. Co nowego kryją nowe modele serii Nexus?

Technics SL-1200G oraz limitowana wersja SL-1200GAE

Doczekaliśmy się w końcu potwierdzonej informacji na temat wznowienia produkcji kultowego gramofony Technics SL-1200 Mk2. Informacja jest prawdziwa z tym że w prowadzony model SL-1200G to tak naprawdę nowy gramofon!

Ableton Push 2 - Trade Your Push 1

Ableton Push 2 juz w sprzedaży a z nim akcja promocyjna!. Odeślij do naszego sklepu swój sprawny Push 1 a Push 2 zakupisz z 30% rabatem. Zobacz szczególy akcji!

REKORDBOX DJ ORAZ REKORDBOX DVS

REKORDBOX DJ DVS - nowa rewolucyjna odsłona programu DJ firmy Pioneer które teraz staje się nie tylko narzędziem do przygotowywania plikow dźwiękowych ale tez rasowym programem typu DVS.

Ewolucja Crossfader'ów w mikserach dj

Historia o tym jak na przestrzeni czasu zmieniał się ten "zwykły" potencjometr suwakowy który w ogromny sposób wpłynął na współczesną muzykę.

STEMS - Nowy cyfrowy format wydawnictw muzycznych

Firma Native instruments zaprezentowała wczoraj nową koncepcję wydawnictw cyfrowych o nazwie Stems. Pomysł polega na tym że sciągamy cztery "ślady" utworu zawierające kolejno: bębny , bass, harmonię oraz leady z mozliwością miksowania ich w urządzeniach obsługujących oprogramowanie Traktor

Shure Motive MV5 MV51 MV88 MVi

Shure prezentuje nową serię mikrofonów MOTIVE przeznaczonych do nagrywania z pomocą urządzeń z system operacyjnym iOS.

Elektron Black Friday

Elektron celebrując Czarny Piątek, otwiera kampanię promocyjną trwającą 3 tygodnie. W tym czasie wszystkie maszyny Elektron można zakupić z rabatem -15%.

Objekt - Flatland

Objekt - Flatland, jeden z najgorętszych w tym roku albumów szeroko pojętej muzyki elektronicznej. TJ Hertz po serii kilku white labeli wydanych własnym sumptem oraz pojedynczych dwunastocalówek dla Hessle Audio czy Leisure System postanowił w końcu dołożyć przysłowiową wisienkę na torcie w postaci długogrającego wydawnictwa.

Pioneer DJ ZIMOWE BRZMIENIA

Kolejna promocja firmy Pioneer DJ - prezenty z postacji HDJ-1500 lub S-DJ50X przy zakupie kontrolerów DDJ-SR oraz DDJ-SZ

Handra - Coat of Dust/Stay Away

Handra - duet producencki tworzony przez Marka Szpaka znanego jako Screwball orz Filipa Zdrodowskiego ukrywającego się pod aliasem RanyJulian. Najnowszy materiał „Coat of Dust/Stay Away” ukazał się właśnie za pośrednictwem angielskiej oficyny wydawniczej Addictive Behaviour Records

KOMPLETE 10 VS KOMPLETE 10 ULTIMATE

Firma Native Instruments prezetuje nową wersję pakietu programowego KOMPLETE w jubileuszowej wersji 10. Pakiety wydany jest jak zwykle w dwóch wersjach: Standardowej Komplete 10 oraz pełnej wersji Komplete 10 ULTIMATE z zewnętrznym dyskiem. Sprawdz jakie są róznice pomiędzy tymi pakietami programów

Aphex Twin Syro

Aphex Twin - Syro - nowy, chyba najbardziej oczekiwany album tego roku zapowiada wytwórnia Warp Records

Flying Lotus zapowiada "You're Dead!"

Album zatytułowany "You're Dead!" ukaże się 7 października. Wśród gości na longplayu znajdą się Herbie Hancock, Kendrick Lamar i Snoop Dogg. Łącznie dzieło wypełni 19 nagrań.

Upgrade Your Mix - Czas Na Zmiany - Promocja Pioneer DJ

Celebrując 20 lecie firmy Pioneer DJ urządza kolejną akcję promocyjną typu CashBack tym razem opartą o wymianę starego sprzętu na nowy.

Soundedit 2014

Tegoroczny festiwal Soundedit 2014 także w tym roku zapowiada się ultraciekawie. Laibach, Karl Bartos, Lech Janerka, Patrick Wolf, John Cale czy Howie B to tylko część listy zaproszonych gości.

ELEKTRON OVERBIDGE

Firma Elektron prezentuje oprogramowanie VST integrujące nowe syntezatory tej firmy w środowisku DAW. Oprogramowanie będzie dostępne z updatem OS dla Analg Four, Analog Keys oraz Analog Rytm w czwartm kwartale 2014.

Pioneer DDJ-SZ DDJ-SX2 DDJ-SR DDJ-SB

Firma Pioneer DJ anonsując swój nowy kontroler DDJ-SZ zamyka swoją rodzinę kontrolerów djskich umiejscowionych w każdym segmencie rynku, stworzonych we współpracy z firmą SERATO.

ROLAND AIRA TR-8 TB-3 SYSTEM-1 VT-3

Właśnie jesteśmy świadkami powrotu legendarnych automatów perkusyjnych "TR-808 i TR-909" oraz syntezatorów "TB-303 SH-101" firmy Roland przeprojektowanych na miarę naszych czasów.

PRIVATE HOUSE DRUM LOOPS COLLECTION

Od dzis z naszego serwisu można zupelnie za darmo pobrać kolekcję house'owych pętli stworzoną przez zaprzyjaźnionego producenta muzycznego Adel Vent. Paczki utrzymane są w konwencji house z USA a inspiracjami twórcy są: DJ Sneak, Kerri Chandler, Paul Johnson, CZR, Dj Deeon, Akufen, Ananda Project (Chris Brann), JR From Dallas, Wattie Green, Kyle Hall, Micke Huckaby, Rick Wade i wielu innych

Pioneer Cash Back

Od dziś oferujemy "zwrot gotówki" przy zakupie wybranych produktów Pioneer DJ w naszym sklepie. Szczegóły Promocji CASH BACK poniżej.

Nowości sprzętowe targów NAMM 2014

Targi NAMM 2014 juz za nami! Sprawdźcie jakie nowe rozwiązania technologiczne przygotowali w tym roku producenci sprzętu muzycznego, studyjnego oraz pro audio.

SERATO DJ - Ostateczne rozwiązanie

SERATO firma z Nowej Zelandii przedstwia swoje najnowsze "ostateczne" rozwiązanie SERATO DJ łącząc nowy silnik programu dedykowanego dla cyfrowych kontrolerów z funkcjonalnościami systemu DVS Scratch Live.

LittleBits

LittleBits to projekt o charakterze edukacyjnym polegający na stworzeniu mikro modułowych konstrukcji układów elektronicznych pozwalających na budowę konstrukcji i projektów zawierających takie elementy. Teraz przy współpracy z firmą KORG LittleBits prezentuje modułowy micro-syntezator analogowy.

Porównanie wielkości Pioneer DDJ-SR / Kontrol S2 MK2 / Kontrol S4 MK2

W związku z otrzymaniem testowego egzemplarza kontrolera DDJ-SR Pioneera, przedstawiamy szybkie foto z porównania wielkości tych kontrolerów.

Porównanie Maschine Studio, Maschine Mk2 oraz Maschine Mikro Mk2

Która z Maschine jest dla mnie? Czym różną się od siebie Maschine Studio , Maschine Mk2 oraz Maschine Mikro Mk2 - sprawdź tabele z zestawieniem wszystkich kluczowych funkcjonalności oraz parametrów tych urządzeń.

Szczęśliwa piątka! Soundedit 2013

Kiedyś w szkołach piątka oznaczała najwyższą ocenę. Kiedyś, a dokładnie pięć lat temu w Łodzi postanowiliśmy zorganizować festiwal muzyczny inny od pozostałych. Skoro w tym roku obchodzimy pięciolecie Soundedit, musi być wyjątkowo. Piątka zobowiązuje!

Franz Ferdinand powracają z nowym albumem

Zespół Franz Ferdinand powraca po koniec tego tego lata z nowym albumem „Right Words Right Thoughts Right Actions". Album ukaże się nakładem londyńskiej wytwórni Domino. To najlepszy album pochodzącego z Glasgow zespołu od ich pamiętnego debiutu „Franz Ferdinand” z roku 2003.

Nowe monitory Pioneer S-DJ50X, S-DJ60X oraz S-DJ80X

Pioneer we współpracy z firmą TAD dostarcza nową serię monitorów dla DJ. Monitory są zaprojektowane z myślą o DJ i nowoczesnej muzyce elektronicznej. Monitory zbudowano w oparciu o wysokiej jakości przetworniki Pioneer Pro Audio i TAD w celu dostarczenia wysokiej jakości odsłuchu, potężnego basu i klarownego środka i góry.

Ableton PUSH

Wrażenia na temat kontrolera Ableton Push po testach urządzenia w Skylark Records. W związku z ogrmonym zainteresowaniem urządzeniem Push testowy kontroler trafił do naszego sklepu dosłownie na chwilę. Oto szybki przejazd po podstawowych funkcjonalnościach Ableton Push.

TRAKTOR KONTROL Z1 X1 F1

Rozdzina kontrolerów NI z serii Kontrol w Komplecie. Do X1 oraz F1 dolączył kontroler miksera z wbudowaną kartą dzwiękową KONTROL Z1.

DJ Systems Pioneer XDJ-Aero, XDJ-R1, XDJ-1000, XDJ-RX, XDJ-700, XDJ-RR

Firma Pioneer prezentuje nową linię produktów DJ Systems i posiadają one nowe charakterystyczne oznaczenie XDJ. Jak do tej pory w rodzinie XDJ powitaliśmy XDJ-Aero oraz XDJ-R1 i oba te urządzenia wykorzystują technologię Wi-Fi do współpracy z urządzeniami mobilnymi. Zobacz kluczowe różnice pomiędzy tymi urządzeniami.

Systemy JBL VERTEC

Firma JBL lider rynku rozwiązań profesjonalnych posiada ponad 60 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji innowacyjnych systemów nagłośnieniowych. W odpowiedzi na rosnące wymagania odnośnie pokrycia, mocy i elastyczności systemów JBL wprowadził system linowy VERTEC, który szybko zyskał uznanie jako standard dla systemów touringowych.

SHLAGART - JOANNA MAŁECKA

Artystka od wielu lat związana z miastem Łódź oraz charakterystycznym dla tego miasta nurtem muzycznym. Joanna Małecka oferuje projekty murali, grafik oraz plakaktów do różnych obiektów z przestrzeni miejskiej. Znana z unikalnej serii posterów dla osławionych łódzkich imprez muzycznych z pod znaku "electro clash".

Spotkanie z marką NAW

W dniu 12 kwietnia 2013, w Łodzi w klubie Spinka przy Piotrkowskiej 90 odbędzie się prezentacja sprzętu marki NAW. NAW krajowy producent systemów nagłośnienia budowanych o według swoich unikalnych projektów wyposażonych w renomowane komponenty w tym przetworniki firmy B&C.

Nowe systemy bezprzewodowe SHURE

SHURE, potentat w produkcji profesjonalnych mikrofonów prezentuje nowe serie systemów bezprzewodowych: PG WIRELESS, SM WIRELESS oraz BETA WIRELESS. Sprawdź nową wszechstronność SHURE.

NAMM 2013 - Nowości sprzętowe targów

Sprawdźcie jakie nowe rozwiązania technologiczne w roku 2013 przygotowali producenci sprzętu muzycznego, studyjnego oraz pro audio na targach NAMM odbywających się niedaleko Los Angeles w Kalifornii.

Pioneer DJ Nexus Systems

Firma Pioneer Dj kolejny raz wyznacza nowe trendy w sprzęcie DJ wdrażając rozwiązania DJ LINK w nowej serii produktów opatrzonych tajemniczym słowem Nexus. Czym jest jest owa technologia DL LINK? i jakie dodatkowe nowe rozwiązania technologiczne wprowadza Pionner w swych nowych produktach?

2013 - Krk, Novation, Focusrite, Eve Audio

Sklep Skylark Records otrzymał autoryzację na sprzedaż kilku bardzo presitiżowych producentów sprzętu Pro Audio takich jak: KRK, Eve Audio, Focusrite, Novation, Sontronics czy Ultrasone.

INSIDE OUT POLAND - RBMA BASS CAMP WARSAW

WYDAWNICTWO PREZENTUJĄCE MUZYKĘ POWSTAŁĄ LUB INSPIROWANĄ IMPREZĄ RED BULL MUSIC ACADEMY BASS CAMP W WARSZAWIE OD DZIŚ DOSTEPNE JAKO PROMO CD W SKYLARK RECORDS.

SYSTEM HK AUDIO ELEMENTS W SKYLARK RECORDS

OD DZIŚ W SIEDZIBIE NASZEGO SKLEPU MOŻNA TESTOWAĆ NIESAMOWITE ROZWIĄZANIE INŻYNIERÓW HK AUDIO - MODUŁOWY MIKROSYSTEM NAGŁOŚNIENIA LINIOWEGO ELEMENTS

Scratch mizeria i Skylark Records zapraszają - Scratch Sesja Łódź

SCRATCH MIZERIA I SKYLARK RECORDS ZAPRASZAJĄ

RINSE.FM W SKYLARK RECORDS

RINSE FM TO LONDYŃSKA STACJA RADIOWA ORAZ LABEL Z MUZYKĄ TYPOWĄ DLA POŁUDNIOWYCH OBSZARÓW TEGO MIASTA CZYKI: GRIME, DUBSTEP, UK-GARAGE CZY DNB. OD DZIS KATALOG RINSE.FM MOŻNA ZNALEŹC W NASZYM SERWISIE ZARÓWNO W POSTACI CYFROWEJ JAK I NA WINYLACH ORAZ CD.

Optiv & BTK na Virus Recordings

Optiv & BTK debiutują w wytwórni Ed Rush'a & Optical'a - Virus Recordings

DDJ-T1 DDJ-S1 TANIEJ - KOLEJNA PROMOCJA PIONEER DJ

Od 1 czerwca 2012 do 30 lipca 2012 można zakupić dwa topowe kontrolery Pioneer DJ: DDJ-T1 oraz DDJ-S1 w cenie pomniejszonej o 100 Euro.

Szykuj się na Lato - Odbieraj prezenty od Pioneer DJ

Przy każdym zakupie wybranych produktów takich jak CDJ-350, DJM-250 DDJ-ERGO czy monitorów serii SDJ dj'ejskich fimra Pioneer oferuje wybór niesamowitych prezentów.

Goldie - Freedom - METH100

Jedna z najbardziej istotnych dla rozwoju muzyki drum'n'bass wytwórnia Metalheadz opublikuje wkrótce swoje setne wydawnictwo. Na singlu znajdzie się nowy kawałek szefa oficyny - Goldiego.

Dimensions Festival 6-9 Wrzesień - Chorwacja

Już od 6 do 9 września w Forcie Punta Christo, znajdującym się na półwyspie chorwackim, w miejscowości Pula, będzie można oddać się w pełni najlepszym brzmieniom serwowanym przez pionierów gatunków takich jak dubstep, techno, future bass i wiele, wiele innych.

Tresor Records 20th Anniversary

Z okazji 20. rocznicy istnienia legendarnej wytwórni Tresor Records ukazuje się kompilacja podsumowująca cały okres jej działalności. Na trackliście nie mogło zabraknąć utworów takich artystów jak: Jeff Mills , Surgeon , Robert Hood , Joey Beltram , Cristian Vogel czy Drexciya

Makoto - Souled Out

Przedstawiciel japońskiej sceny drum'n'bass - Makoto - wydał właśnie swój trzeci studyjny krążek dla własnej wytwórni Human Elements.

Pioneer DDJ-ERGO oraz DJM-250

W ofercie Pioneer pojawiły się dwa zupełnie nowe prdukty zapełniające lukę w sprzęcie oferowanym przez tą markę. Pioneer DDJ ERGO to nowy kompaktowy djski kontroler midi - DJM-250 to dwukanałowy mikser audio z zaimplementowanymi funkcjonalnościami z urządzeń profesjonalnych.

HK AUDIO - SKONFIGURUJ SWÓJ NOWY SYSTEM MOBILNY LUB NAGŁOŚNIENIE BAND AUDIO

Specjalnie dla naszych klientów wprowadzamy dwie aplikacje dające możliwość skonfigurowania odpowiedniego systemu nagłośnienia HK Audio odpowiadającego każdemu zastosowaniu mobilnemu.

NATIVE INSTRUMENTS KONTROL S2 - WITAMY W DJ PRZYSZŁOŚCI!

Firma native Instrument po raz kolejny wyciąga "asa" z rękawa deklasując konkurencję. Traktor Kontrol S2 to kompaktowy djski kontroler midi wraz z interfacem audio dedykowany do nowego oprogramowania Traktor PRO 2. Większość funkcji Kontrol S4! Kompaktowe wymiary! Rewelacyjna cena!

PIONEER AUTHORISED RESELLER

Skylark Records oficjalnym Resellerem firmy Pioneer DJ. Od dziś nasza firma otrzymała autoryzację na sprzedaż, konfigurację, doradztwo oraz instalacje systemow DJ marki Pioneer. Wszystkie produkty zakupione w naszym Salonie oraz Sklepie Internetowym posiadają 24 miesięczną gwarancję ralizowaną przez polską autoryzowaną sieć serwisową oraz polskie instrukcje obsługi dołączone do wszystkich urządzeń.

AXION TOUR 2011

AXMusique promuje najnowszą EPkę AXION w 11 miastach. Do tej pory AXMusique zagrali w prawie każdym większym polskim mieście i na największych festiwalach m.in. Open'er czy Selector Festival. Tym razem, podczas imprez w całej Polsce, będziecie mogli zobaczyć i usłyszeć to najbardziej energetyczne trio live actowe między Odrą a Bugiem. Nie przegapcie tego!

SKYLARK REC - AUTORYZOWANY DEALER NATIVE INSTRUMENTS

Firma Skylark Records oficjalnym Delaerem Produktów Marki Native Instruments. Oferujemy pełne wsparcie techniczne oraz konfiguracja systemow Native Instruments zakupionych w naszej firmie!

Boddika w klubie Jazzga

Już w kwietniu wyjątkowe wydarzenie muzyczne – Boddika w Łódzkim Klubie Jazzga Boddika to nowy, solowy projekt Al Bleeka, który współtworzy wraz z Kidem Drama duet Instra:menta i zasłynął w ostatnich latach jako jeden z najbardziej nowatorskich producentów undergroundowej muzyki tanecznej na świecie.

AIAIAI w POLSCE!

Bardzo nam miło poinformować iż duńska firma AIAIAI wybrala Skylark Records jako przedstawiciela swojej marki na terenie Polski. AIAIAI to producent wysokiej jakości słuchawek DJ, słuchawek miejskich oraz akcesoriow dla ipod, iphone oraz telefonów Blackberry. Produkty AIAIAI, jak na duńskie produkty przystało, oferują bezkompromisową jakość w połączeniu z nowatorskim minalistycznym design'em.

Void Acoustics w Skylark Records

Void Acoustistics to bezkompromisowe ultrazaawansowane systemy nagłośnienia stworzone dla najbardziej wymagających odbiorcow. Firma wprowadza na rynek najnowsze technologie oraz nietuzionkowe wzrornictwo bijąc jednoczesnie swoich bezposrednich konkurentow ktorymi są firmy FunctionOne oraz Turbosound. Void Acoustic to tegoroczny zwycięzca nagrody "Golden Gnom" na Amsterdam Dance Event w kategorii "best international club soundsystem" - soundsytem zbudowany w oparciu o system Air zainstalowany został w klubie Air w Amsterdamie.

NATIVE INSTRUMENTS TRAKTOR KONTROL S4

KONTROL S4 to najnowsze rozwiązanie djskie firmy NI ktora to wprowadza kolejny produkt oparty na "filozofii hardware-software" czyli oprogramowanie + klucz; w tym wypadku jest to kompletna konsoleta-kontroler midi zaopatrzony w interface audio.

PreSonus STUDIO ONE

Na rynku pojawiło sie najnowsze ultraintuicyjne oprogrogramowanie DAW wypuszczone przez firmę PreSonus. "Silnik" softu przygotowany został przez ekipę opracowującą oprogramowanie dla frmy Steinberg. Na etapie projektowania programiści nowego DAW nakreślili następujące kluczowe cechy produktu: PROSTO! ŁATWO i PRYJEMNIE! Zapraszamy do testow oprogramowania w naszym sklepie przy ulicy Piotrkowskiej 107.

Dreadsquad - Caravan Remixes

Najnowsze wydawnictwo Superfly wylądowało właśnie w Skylark Records. Tym razem Remixy utworu Caravan w nujazzowej, dubstepowej, junglowej oraz UK Funkowej odsłonie. Dla wszystkich szczęśliwych posiadzaczy "winyla" kod darmowego pobrania wydawnictwa w formie cyfrowej.

Sprawdź zestaw HK AUDIO

Szukasz przenośnego zestawu audio o naprawdę DUŻYCH możliwosciach? Przekonaj się na własnej skorze jak "gada" Alpha. "Zestawik" to subwoofer o mocy 1,200 watt oraz dwie satelitty po 400 watt każda. Ze wzmacniaczem dostarczającym 2,000 watt Alpha niesie ze sobą dźwiękowe uderzenie w basach oraz ogromny zasięg przy wysokich tonach generując dźwięk na poziomie 130 dB!

SPINACHE - ZA WCZEŚNIE - INSTRUMENTALS

Stała się jasność ...i światło dzienne ujżała płyta "Spinache" ktora po raz pierwszy pojawiła się w 2002. Tym razem mamy okazję przesluchania wersji istrumentanych z "Za Wczesnie"ktore stanowiły o mocy tego materiału. Jeżeli chodzi o rekomendację "skylark" to zdecydowanie na pierwszym miejscy stawiamy bit "iskra". Więcej informacji oraz szereg recenzji znajdziecie tu!

WeSC - Oldschool'owe słuchawki miejskie

Już od kwietnia w ofercie Skylark Records seria oldschoolowych słuchawek miejskich firmy We Are Superlative Conspircy WeSC znanej szeroko jako producent skate'owych ciuchow oraz desek. Sluchawki WeSC mają rewelacyjny design zaczerpnięty z początku lat 80tych a czasami zdecydowanie wylatujących po za orbitę w roku 2050 np dla modelu AlpHorn. Oprocz wyglądu mają doskonoałe paramety oraz świetne rozwiązania ergonomiczne ułatwiające poruszanie się w "miejskiej dzungli", za konsoltą w klubie lub w domu jako słuchawki dla domowego systemu audio. Już niebawem (dla Polski 2 lata opoźnienia) totalny hit miejski!

Duet Native Instruments "Maschine oraz Traktor Scratch Duo"

Native Instruments pokazuje swietnie jak rozgrywa się poltykę szukania nowych rozwiązań oraz wprowadzania nowych produktow na podstawie dwoch, jak się okazuje flagowych urządzeń rynku DJ i Home Recording czyli Maschine i Traktor Scratch Duo.

Nowa seria monitorów Adam Audio A3X A5X A7X oraz A8X

Podczas odbywających się we Frankfurcie targow muzycznech firma Adam pokazala nową serię monitorow studyjnych bliskiego pola o nazwie AX. Seria obejmuje 4 rozmiary odsłuchu z 4,5" 5,5" 7" i 8,5" przetwornikiem srednich i niskich częstotliwości.

THE BRIDGE Ableton Live - Serato Scratch

Najnowsze rozwiązanie programowe firmy Rane Scratch Live 2 oprocz rozbudowanego o cztery deki i sekcję efektow interface'u bazowego oferuje unikalny "ficzer" o nazwie BRIDGE oferujący dwukierunkową integrację z programem Ableton LIVE.

PowerCore Express w cenie 1749 zł !!

Rewelacyjny sprzętowy efektor TC kosztuje teraz tylko 1749 zł... Taka oferta długo się nie powtorzy a być może jest to ostatnia szansa do nabycia tego świetnego urządzenia.

Ableton Live Intro

Ableton Live Intro to świetne budzetowe rozwiązanie zarowno na scenę jak i na potrzeby domowego studia nagrań. Pomimo iż jest to podstawowe narzędzie serii , Ableton Intro posiada większość zaawansowanych funkcji jeżeli chodzi o aranżowanie utworu, nagrywanie sygnałow audio , remixu a przedewszystkim występu Live.

HK Audio Elements

Hk Audio Elements to nowa ultra-kompaktowa rodzina nagłośnień modułowych. Cały system służy do nagłaśniania małych i większych eventow pozwalając na elastyczną konfigurację w zależności od potrzeb.

bachelors of science - warehouse dayz

Album Bachelors Of Science "Warehouse Dayz" to połączenie Johna B z High Contrastem osnute mrocznym, refleksyjnym klimatem niemieckiej wytwórni Santorin, wydany na Horizons Music.

Nowy Sprzęt AKAI Profesional

Akai Profesional pokazało serię nowych urządzeń w tym nowych kotrolerow i klawiatur midi MPD26 oraz MPK24 , mikrosytezatora MINIAK , odchodznej APC40 do APC20 oraz stworzonych do pracy z bassem monitorow studyjnych RPM8.

Pioneer DJM-2000

Mikser DJM-2000 firmy Pioneer wypełnia nową serię produktową tej znanej marki zapoczątkowanej przez dwa zaawansowane playery multimedialne CDJ-900 oraz większego brata CDJ-2000.

Zestawy Promocyjne DENON DJ

Firma DENON wprowadziła na stałe do swojej oferty bardzo atrakcyjne kompletne konsolerty CD jay'skie w dwu kompletnych zestawach : 2 x DN-S700 + DN-X120 oraz 2 x DN-S3700 + DN-X1100. Najmocniejsza tego typu oferta na rynku!

Rane Sixty Eight

Dwa komputery, dwa USB, cztery decki i dużo efektow. Pierwszy na swiecie mikser z mozliwoscia odpalenia dwoch systemow DVS jednocześnie. Sprawdzona solidność i stabilność oraz jakość wykonania RANE.

HK Audio ICON LTS

ICON LTS (Long Throw System) - Naziemny System Naglośnieniowy do zastosowań w klubach jak i na zewnątrz idealnie sprawdzający się jako alternatywa dla systemow liniowych wszędzie tam gdzie istnieje zapotrzebowanie na duże wartości SPL.