Wyszukaj po marce

Opis - RME Fireface 802

RME Fireface 802 to kontynuacja dziedzictwa RME zbudowanego na legendarnej karcie 800. 60 kanałów audio, hi-endowe przedwzmacniacze mikrofonowe, referencyjne przetworniki, i praca w 192 kHz to tylko początek jej możliwości. RME Fireface 802 oferuje ultra-niską latencję z użyciem złącz USB i FireWire, w połączaniu z legendarną stabilnością sterowników i doskonałym wsparciem. Dodatkowo na pokładzie znajdziemy: aktywne tłumienie rozrzutu czasowego(jitter), indywidualne ustawianie czułości wejść i wyjść, możliwość pracy w pełnej funkcjonalności bez komputera, unikalny system monitorowania i analizy DIGICheck, kompatybilność z Mac i PC.

RME TotalMix to cyfrowy high-endowy mikser i router sygnałowy, zasilany przez dwa potężne DSP, ze zintegrowaną korekcją, dynamiką i efektem Reverb/Echo w przetwarzaniu do 192kHz oraz opcjonalny kontroler monitorowania.

System Fireface 802 jest klasowo kompatybily z TotalMix FX dla iPada, pozwalający na sterowanie interfejsem z poziomu tabletu bez korzystania z komputera. Aplikacja pozwala na monitorowanie do 90 kanałów, efektów, warstwowanie i kompletną kontrolę wszystkich parametrów.

RME Fireface 802 to wysoce zintegrowane rozwiązanie pro audio dla pełnowymiarowego studia w 19" obudowie. Interfejs zaprojektowany dla użytkowników bez kompromisów w jakości dźwięku, stabilności i ultra niskiej latencji.