+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka

Opis TC Electronic PowerCore X8

TC ELECTRONIC Powercore X8 Dużo Więcej niż Najlepsza Dynamika i Equalizacja

PowerCore X8 dysponuje ogromnymi możliwościami dzięki 8 szybkim procesorom DSP i olbrzymiej ilości pamięci RAM. Stanowi zatem idealne rozwiązanie dla systemów high-end, w których liczy się wyśmienita jakość dźwięku i ponadprzeciętne możliwości. Dzięki zaprojektowaniu pod kątem pracy w profesjonalnych studiach nagrań, PowerCore X8 sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających zadaniach i to nie tylko za sprawą silnej platformy sprzętowej, ale również 14 znakomitych plug-inów, które dołączono do urządzenia. Wśród nich zawarto m.in. znakomitą wtyczkę Dynamic EQ i plug-in DeNoise pochodzący z cenionego pakietu Restoration Suite.

Moc

Przy pomocy laptopa połączonego z PowerCore X8 można bez problemu tworzyć kompletne miksy. Dzieje się to za sprawą unikalnej kombinacji procesora PowerPC z 4 procesorami DSP firmy Motorola, które zapewniają znakomitą integrację z systemami natywnymi łącząc je z ogromnymi możliwościami dedykowanej platformy DSP wyspecjalizowanej w procesie przetwarzaniu sygnałów audio.

Jakość

Software i hardware PowerCore łączy najwyższą jakość z projektem przyszłości. Dzięki temu nawet najbardziej wymagające pod względem mocy obliczeniowej narzędzia, jak wtyczki masteringowe, pogłosy i inne profesjonalne procesory programowe, pracują bez najmniejszych problemów na platformie PowerCore, nie zabierając jednocześnie zasobów komputera. Teraz, dzięki opcjonalnemu pakietowi MD3 Stereo Mastering Package dla PowerCore, nawet najbardziej wymagające zadania, którym do tej pory mógł sprostać tylko topowy System 6000, mogą być wykonywane z pomocą PowerCore X8.

Narzędzia

Razem z PowerCore X8 użytkownik otrzymuje szeroki wachlarz przydatnych i efektywnych narzędzi. Wśród 14 dołączonych plug-inów zawarto kompletną kolekcję znakomitych procesorów dynamiki, jak wirtualny Finalizer [Master X], klasyczne, "wintydżowe" kompresory [24/7•C, PowerCore CL] oraz kompletny kanał wokalny [VoiceStrip]. Ponadto są tu dwa pogłosy o legendarnej jakości urządzeń TC, efekty modulacyjne, korektory, syntezator i wiele innych. Oprócz dołączonych plug-inów istnieją również plug-iny opcjonalne stworzone zarówno przez firmę TC Electronic, jak i firmy zewnętrzne. Różnorodność opcjonalnych wtyczek pozwala dobrać je pod kątem każdej profesjonalnej aplikacji, włączając w to restaurację nagrań [pakiet Restoration Suite] czy profesjonalny mastering [pakiety MD3 Stereo Mastering oraz VSS3 Stereo Source Reverb bazujące na procesorze System 6000].

OPINIE ( 0 ) TC Electronic PowerCore X8

Średnia ocena dla produktu ( )

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ