+48 42 239 00 15 infolinia sprzęt
+48 42 288 11 03 infolinia muzyka

Opis TC Helicon GoXLR

TC Helicon GoXLR – to prawdziwa rewolucja w świecie transmisji online, stworzona z myślą o youtuberach, influencerach i graczach online. Dotąd nie było łatwego sposobu na przejęcie pełnej kontroli nad dźwiękiem podczas prowadzenia transmisji online. To, co do tej pory wymagało kilkunastu urządzeń i oprogramowania, można teraz osiągnąć dzięki jednemu, kompaktowemu i intuicyjnemu rozwiązaniu od TC Helicon.

GoXLR zapewnia niespotykaną wcześniej kontrolę nad dźwiękiem. Dzięki czterokanałowemu mikserowi możesz regulować głośność wszystkich źródeł dźwięku w czasie rzeczywistym. Za pomocą zmotoryzowanych tłumików i programowalnych wyświetlaczy LCD możesz spersonalizować GoXLR według własnych potrzeb. GoXLR zawiera niesamowity zestaw efektów dźwiękowych, w tym korektory, kompresory, de-essery i bramki szumów. Dzięki temu Twój głos zabrzmi niesamowicie i bez opóźnień - i nie musisz być inżynierem dźwięku, aby używać GoXLR.

GoXLR wykorzystuje doskonały przedwzmacniacz mikrofonowy klasy premium firmy Midas - legendarnej marki branży nagłośnienia koncertowego. Dzięki temu zapewnia niski poziom szumów dla profesjonalnej jakości transmisji. Jeśli podczas transmisji za bardzo Cię poniesie, masz do dyspozycji 2 specjalne przyciski "Cough" i „!@#$?*”, które służą do błyskawicznego wyciszenia niepożądanych treści.­

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczony w pracy z dźwiękiem, czy też dopiero zaczynasz swoją przygodę ze streamingiem, oprogramowanie GoXLR oferuje proste i łatwe w użyciu elementy sterujące. Zapewnia szybką pracę oraz zaawansowane opcje tym, którzy chcą mieć większą kontrolę nad dźwiękiem. Aplikacja GoXLR została stworzona od podstaw z myślą o youtuberach, influencerach czy też graczach online. Pozwala szybko i płynnie kontrolować i przywoływać wszystkie ustawienia.

Najważniejsze cechy:

  • Rewolucyjne urządzenie all-in-one dla każdego streamera
  • 4-kanałowy mikser dla błyskawicznego miksowania sygnałów USB audio
  • Definiowalne zmotoryzowane tłumiki z dedykowanymi wyświetlaczami LCD dla pełnej kontroli
  • Recorder do nagrywania riffów i sampli
  • Studyjnej jakości efekty wokalowe używane przez profesjonalistów
  • Profesjonalny nisko-szumowy przedzmacniacz mikrofonowy legendarnej firmy Midas
  • Programowalne podświetlenie RGB dla pełnej personalizacji urządzenia
  • 2 Przycisk do błyskawicznego wyciszania głosu
  • Aplikacja komputerowa pozwalająca prosto i szybko zapisywać oraz przywracać ustawienia urządzenia
  • Zaprojektowany w Kanadzie

OPINIE ( 0 ) TC Helicon GoXLR

Średnia ocena dla produktu ( )

DODAJ SWOJĄ RECENZJĘ